„Žaidimų balsas“: Battlefield 4 pristatymas


Battlefield 4 veiksmas vyks netolimoje ateityje – 2020 aisiais. Mūsų valdomas personažas bus Jungtinių Valstijų elitinio būrio, pavadinimu „Tombstone“, karys, vardu seržantas Danielis Rekeris (Daniel Recker). Kartu su savo bendražygiais – komandos vadovu Dunn‘u, vyresniuoju seržantu Kimble‘u ir kovų specialistu Clayton privalės įveikti ne vieną super sudėtingą užduotį.

Battlefield_4

Beje, prie kompanijos vėliau prisijungs ir dailiosios lyties atstovė Huang Shuyi, kurią visi vadina tiesiog Hanna. Ši iš Kinijos regiono atvykusi karė suvaidins gana svarbų vaidmenį pagrindinės istorijos rėžime.

Šį kartą pagrindinis jūsų priešas bus daugiausiai žmogiškųjų išteklių turinti komunistinė respublika – Kinija. Jos lyderis Jin Jie, kuris save vadina  tiesiog „Taikos balsu“, tikrai nepasižymės gerumu ar supratingumu. Jo pagrindinis tikslas gana panašus į Adolfo Hitlerio – galia ir viso pasaulio valdymas.

Visa gigantiška Kinijos armija nukreipia savo ginklus į kitas galingiausias žemės rutulio valstybes – Jungtines Amerikos Valstijas ir Rusija. Kaip jau supratote šį kartą kovos ne dvi, kaip jau buvo įprasta, bet trys šalys. Tad iš dalies tai ir simboliška, nes po tokių nesutarimų prasideda trečiasis Pasaulinis karas. Visas civilizuotas pasaulis sukaustomas baimės. O ko bijoti išties yra. Juk šiomis dienomis Kinija yra vadinama vienu galingiausių regionų pasaulyje.

Kūrėjai: EA Digital Illusions CE
Leidėjai: Electronic Arts
Žanras: Pirmojo asmens šaudyklė
Platformos: PC, PS3, PS4, XBOX360, XBOX ONE
Išleidimo data: PC, PS3, XBOX360 – 2013.10.29;  PS4 – 2013.11.15; XBOX ONE – 2013.11.22

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos