2014 metais MediaTek į mikroschemų kūrimą investuos $1 mrld.


Taivaniečių puslapis DigiTimes, kuris cituoja su komponentų gamintojais susijusius šaltinius, praneša, kad kompanija MediaTek kitąmet ruošiasi išleisti apie 1 mlrd. JAV dolerių, kurie bus skirti naujų SoC mikroschemų kūrimui. Jos bus skirtos naudojimui išmaniuosiuose telefonuose, planšetiniuose kompiuteriuose, televizoriuose ir kituose elektronikos produktuose.

mediatek-chip

Kompanija MediaTek paprastai naujų produktų kūrimui skiria apie 20 proc. metinių pajamų. 2013 metais, preliminariais skaičiavimais, tyrimams ir kūrimui bus skirta apie 870 mln. dolerių, kaip visos kompanijos pajamos sudarė 4,3 mlrd. dolerių.

2014 metais kompanija tikisi padidinti savo pajamas apie 15-25%. Jei proporcijos bus išlaikytos ir ateityje, tai reiškia, kad investicijos į naujų SoC mikroschemų kūrimą atsieis kiek daugiau nei 1 mlrd. dolerių.

Šiuos pinigus ketinama panaudoti kelių dešimčių mikroschemų, skirtų įvairioms sritims, kūrimui. Jau dabar žinoma, kad bent šešios iš jų bus skirtos išmaniesiems telefonams, įskaitant du modelius su 8 skaičiavimų branduoliais. Keturios mikroschemos turės keturis branduolius, taip pat planuojama išleisti ir dviejų bei vieno branduolio SoC mirkschemas.

Tarp naujovių bus ne tik sprendimai su Cortex-A7 ir Cortex-A9, tačiau ir produktyvūs sprendimai su Cortex-A50, taip pat skaičiavimų branduoliai, kurie palaiko 64 bitų instrukcijas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos