Age of Empires 2 sulaukė pirmojo per 13 metų papildymo


Strategija Age of Empires 2 gavo papildymą „The Forgotten“. Tai pirmasis žaidimo DLC per 13 metų. Šiuo metu papildymas prieinamas el. distribucijos sistemoje Steam, jo kaina sudaro $8 (21 lt). „The Forgotten“ suderinamas ir su Age of Empires 2 HD – neseniai pasirodžiusia žaidimo versija, kuri gavo atnaujintą grafiką.

Pirmasis DLC antrajai Age of Empires daliai suteikia penkias naujas civilizacijas: italų, indų, slavų, vengrų ir inkų. Taip pat bus galima rasti 4 naujas kampanijas, kurių pagrindiniais herojais yra gotų vadas Alarichas, samdinių kapitonas Sforca ir garsusis Drakula.

Dar vienas siužetinių misijų rinkinys skirtas Bizantijos imperijai, kuri bando įsigalėti Italijos uostamiestyje Baryje. Be to, žaidime pasirodė trys režimai ir galimybė organizuoti transliacijas per „Twitch.tv“.

Reikia pažymėti, kad DLC The Forgotten nuo pat pradžių buvo kuriamas kaip neoficiali modifikacija. Vis tik po kurio laiko papildymas patraukė Microsoft Studios dėmesį. Ši leido išleisti modifikaciją kaip oficialų Age of Empires 2 papildymą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos