AMD gali parodyti APU Kaveri jau lapkričio 11 d.


Lapkričio 11 – 13 d. kompanija AMD ketina pakviesti kūrėjus į renginį, kuriame bus kalbama tik apie hibridinius procesorius. Kai kurie užsienio žurnalistai mano, kad vienos iš prezentacijų metu, kuri įvyks lapkričio 11 d., AMD atstovai leis susipažinti su Kaveri kartos procesoriais. Pastarųjų tikimasi sulaukti 2014 metų vasario mėnesį. Kartu bus papasakota apie kai kuriuos architektūros HSA (Heterogeneous System Architecture) aspektus.

lisa-su-shows-apu-kaveri

Kaip ir prezentacijos su Volcanic Islands vaizdo plokščių atveju, AMD ketina surengti tiesioginę transliaciją. Reikia pridurti, kad lapkričio 13 d. AMD renginyje pasirodys ir studijos DICE inžinierius. Jis papasakos apie Mantle sąsają, o kartu pademonstruos jos veikimą žaidime Battlefield 4. Detaliau apie renginį galima sužinoti oficialiame AMD puslapyje.

Priminsime, kad APU Kaveri procesoriai gaus Steamroller architektūros branduolius, kurie už Bulldozer ir Piledriver bus efektyvesni maždaug trečdaliu. Grafikos posistemę sudarys GCN architektūros adapteriai. Galingiausia iš Kaveri procesorių GPU savo sparta turėtų nusileisti tik diskretinei vaizdo plokštei Radeon HD 7790.

Visų Kaveri procesorių TDP rodiklis neturėtų viršyti 100 W, nors kai kurie šaltiniai pateikia ir mažesnius skaičius.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos