AMD padėjo žaidimų gerbėjui sutaisyti peršautą kompiuterį


Neseniai įvykęs hibridinių procesorių kainų mažinimas ir agresyvi Radeon R9 290 bei flagmano Radeon R9 290X kainodara kompanijai AMD turėtų suteikti „gėrio korporacijos“ titulą. Reikia pripažinti, kad AMD yra dosni ne tik visiems vartotojams apskritai, tačiau ir atskiriems žmonėms.

Žurnalistai iš puslapio Bright Side Of News papasakojo istoriją, kurioje AMD pasirodė vien tik iš gerosios pusės. Teigiama, kad kompanija padovanojo vienam žaidimų gerbėjui naujus komponentus, kadangi seni nukentėjo nuo atsitiktinio šūvio.

bullet_amd_1

Remiantis nukentėjusiojo žmogaus papasakota istorija, jo kaimynas už durų valė užtaisytą ginklą, ir netyčia nuspaudė gaiduką. Iššauta kulka praskrodė dvi duris ir atsidūrė nukentėjusio žaidėjo kompiuterio viduje. Buvo peršauta motininė plokštė bei pažeistas vaizdo plokštės radiatorius.

bullet_amd_2

Žaidėjas tvirtina, kad šūvio metu buvo maždaug 30 cm atstumu nuo kompiuterio sisteminio bloko, ir nuo sužeidimų jį išgelbėjo tik atsitiktinumas. Kompanijos AMD atstovai nelaimėliui padovanojo vaizdo plokštę Radeon HD 7970 GHz Edition, procesorių AMD su vandens aušinimo sistema, motininę plokštę Asus Sabertooth ir operatyvios atminties modulių.

Nors kai kuriems balistikos ekspertams tokia istorija sukėlė nemažai klausimų, tačiau bet kokiu atveju, toks AMD žingsnis šiuo „negarantiniu“ atveju yra labai kilnus. Aišku, tai nereiškia, kad dabar visi turėtume pulti ieškoti ginklų ir gadinti savo sisteminius blokus. Juo labiau, kad apie naują kompiuterinį korpusą (o juk ir jis buvo prašautas) šioje istorijoje nieko neužsimenama…

8 komentarai (-ų)

 1. Petruha parašė:

  :DDDDD

 2. Deivis parašė:

  ‘Merica! 😀

 3. Kapitonas Ignas parašė:

  Blin o As norejau jau ginklo jieskot =/

 4. Murr parašė:

  Nu dvi papildomos skyles korpuse dar niekada nepakenke 😀

 5. Jonas parašė:

  O tai ne kaimyns zala atlygint turejo?

  • Jonai ? parašė:

   Nu jei gudresnis kaimynas butu tai heatsinka motherboarda ir caso sonus butu nupirkes naujus ir tiek nebent ka nors daugiau prisdirbo.Ai tiksliai skyle sienoj(o gal duryse)

 6. antiKaimynas parašė:

  jei butu persoves mano hd7950 crossfire, tas kaimynas dabar pats sedetu korpuse su skylute ir ziuretu pro ja, kaip as jo uztaisyta sautuva valau 🙂 nebent amd duotu r9 290x porele. tada gal nepykciau.


Kitos kategorijos naujienos