AMD TrueAudio naujame vaizdo klipe Lichdom


Prekyboje pasirodžius naujoms vaizdo plokštėms su GPU Hawaii, kompanija AMD ėmė tvirtinti, kad Volcanic Islands sprendimai užsiims ne tik grafikos, tačiau ir garso apdorojimu.

Visa tai leido pasiekti technologija TrueAudio, kuri, gamintojo teigimu, leis pasiekti naują mėgavimosi žaidimu lygmenį. Kad patvirtintų savo žodžius, AMD publikavo naują vaizdo klipą, kuriame leido paklausyti, kaip veikia nauja garso technologija.

Žaidimo Lichdom pagrindu sukurta demonstracija rodo keletą TrueAudio darbo pavyzdžių, kurie lyginami su įprastu Stereo. Pats žaidimas sukurtas varikliuko CRYENGINE pagrindu, žaidėjai ras didžiulį pasaulį, kuriame karaliauja visos žmogiškosios būties grožybės: susiskaidymas, nuodėmės, geismas ir misticizmo propagavimas. Kaip buvo galima suprasti, Lichdom yra tas žaidimas, kuris turi įgimtą AMD technologijos palaikymą.

AMD tikina, kad TrueAudio aprūpina daug platesnį garsinį pralaidumą ir nereikalaus jokių papildomų aparatinių patobulinimų arba, pavyzdžiui, specialių ausinių. Pačiame vaizdo klipe parodytas tik tikslesnis garso šaltinio pozicionavimas. Ką dar sugeba TrueAudio, kompanijos AMD atstovai neparodė.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos