Žaidimas Anomaly 2 nuo šiol prieinamas ir Android


Kaimynų lenkų studija „11 bit Studios“, kuri žinoma kaip žaidimų Anomaly Warzone Earth ir Anomaly Korea autorė, išleido antrąją arkadinių žaidimų serijos Anomaly dalį. Dabar žaidimas prieinamas ir mobilių įrenginių su OS Android savininkams. Anomaly 2 galima atsisiųsti iš Google Play (kaina – $5, arba apie 13 litų).

Žaidime yra išplėtota Anomaly Warzone Earth koncepcija, kuri gavo naują mechaniką. Nuo šiol žaidėjas gali pergrupuoti karinius vienetus į žingsniuojančius robotus, išsidėsčiusius kita forma ir su kitomis galimybėmis. Tai suteikia kovai daugiau įvairovės ir dinamiškumo.

Kūrėjai žada, kad robotus bus galima formuoti į begalę karinių grupių variantų. Daugelio žaidėjų režime žaidėjai galės pasirinkti, už ką jie nori žaisti – už ateivius ar už žmones. Planšetiniams kompiuteriams skirtos optimizacijos gali pasiūlyti keletą alternatyvių pabaigų vieno žaidėjo kampanijoje.

Kūrėjai taip pat žada, kad Anomaly 2 ateityje bus perkeltas į žaidimų platformą Sony Playstation 4. Kada tai įvyks, lenkų studija, deja, nepraneša.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos