Anonsuotas naujasis Uncharted, skirtas konsolei Playstation 4


Renginyje PS4 All Access, kuris skirtas Playstation 4 pardavimų Š. Amerikoje startui, įvyko naujos Uncharted žaidimo dalies anonsas. Deja, iš kiek daugiau nei vieną minutę trunkančio klipo praktiškai neįmanoma suprasti, ką naujame projekte bus galima pamatyti. Nauja dalimi užsiima studija Naughty Dog.

Žaidimas bus skirtas konsolei Sony Playstation 4, bus naudojamas tas pats varikliukas, kaip ir The Last of Us atveju. Pilnas pavadinimas taip pat neskelbiamas, tad nelabai aišku, ar tai bus serijos tęsinys, o galbūt nauja dalis su nauju herojumi.

Vaizdo klipe serijos gerbėjai aptiko užuominų apie Afrikos pietuose esantį Geriosios vilties kyšulį, todėl spėjama, kad siužetinė linija bus susijusi su Skraidančiu Olandu – laivu-vaiduokliu.

Kaip ir ankstesnių žaidimo dalių atveju, kūrėjai žada nustebinti grafikos kokybiniu šuoliu, aktorių sudėtimi ir bendru projekto įvykdymu. Kiek vėliau turėtų būti išplatinta ir daugiau naujienų.

Beje, kartu su nauju Uncharted projektu studija Naughty Dog ir siužetinį The Last of Us papildymą Left Behind. Pastarojo DLC debiutas numatytas 2014 metų pradžioje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos