Anonymous iš JAV institucijų reguliariai rinkdavo naują informaciją


JAV Federalinis tyrimų biuras (FTB) išplatino tarnybinį pranešimą, kuriame kalbama, jog hakeriai, priklausantys judėjimui Anonymous, reguliariai įsilauždavo į JAV valdžios institucijoms priklausančius kompiuterius.

Anonymous_at_Scientology_in_Los_Angeles

Naujienų agentūra Reuters gavo šio pranešimo kopiją, kuri buvo išsiuntinėta FTB darbuotojams praėjusios savaitės ketvirtadienį. Remiantis pranešimo turiniu, hakerių atakos tapo įmanomos dėl Adobe programinės įrangos spragų.

Tai leido Anonymous įdiegti „backdoor“ programas, kurių dėka buvo galima nuolatos prisijungti prie „nulaužto“ kompiuterio ir gauti reikiamos informacijos kiekvieną mėnesį.

Šaltinio teigimu, pranešimas, gautas iš FTB, hakerių atakas aprašo kaip „išplitusią problemą, kurią būtina likviduoti“. Remiantis ataskaita, bus įsilaužta į JAV karinių pajėgų, energetikos ministerijos, sveikatos apsaugos ir socialinių paslaugų ministerijos bei kitų įstaigų kompiuterines sistemas.

Pavogti duomenys apimdavo ir informaciją apie valstybinių įstaigų darbuotojus bei jų šeimas. Taip pat pranešama, kad hakeriai turėdavo priėjimą prie duomenų apie finansinius pavedimus per el. bankininkystės sistemas.

Vienas komentaras

  1. Mantvi5 parašė:

    Va taip jums ir reikia, išmokit atsargumo…


Kitos kategorijos naujienos