Apple išmaniųjų telefonų iPhone 5C gamyba vėl sumažinta


„Biudžetiniai“ Apple išmanieji telefonai buvo laukiami su dideliu nekantrumu. Vis tik pasirodė, kad išleistas iPhone 5C neleidžia kalbėti apie nedidelę kainą. Tai buvo labiau panašu į vidutinio lygio sprendimą, taigi vartotojų susidomėjimas šiuo išmaniuoju telefonu greitai atšalo.

iphone_usage_nov15_2013

Analitikai nusprendė, kad vangus vartotojų susidomėjimas iPhone 5C privertė Apple sumažinti šio produkto gamybą sumažinti 35%, lyginant su pirminiais planais. Savo ruožtu, dabar gandai kalba, kad gamyba nurėžta net 50%.

Tačiau pasirodo, kad praktikoje vis daug prasčiau. Šaltiniai, kuriuos cituoja puslapis MacRumors, teigia, jog jei spalio mėnesį kompanija Pegatron kasdien pagamindavo 320 tūkst. iPhone 5C, tai lapkričio mėnesį gamyba sumažinta iki 80 tūkst. vienetų per dieną. Kitaip tariant, apimtys smuko net keturis kartus.

Kitas kontraktinis gamintojas – kompanija Foxconn – savo planų nekeitė. Jei anksčiau ji surinkdavo apie 8-9 tūkst. išmaniųjų telefonų iPhone 5C, tokios apimtys išliko iki šiandienos. Tiesa, didinti šio išmaniojo telefono gamybos neketinama.

Analitikų teigimu, vartotojų susidomėjimas iPhone 5C gali atsigauti, tačiau dabar jie linkę primokėti kiek daugiau ir gauti „elitinį“ modelį iPhone 5S, kuris siūlo daug daugiau naujovių, nei „biudžetinė“ versija, kuri yra ne kas kita, o iPhone 5 su spalvotu korpusu.

3 komentarai (-ų)

  1. rinaldas parašė:

    pagaliau zmones suprato, kad neprotinga ta pati pirkti, tik su kitu pavadinimu

  2. 7895443459623298654366609 parašė:

    Nu bet ir nesamones dabar daro apple… Varge vargeli, neturejo problemų su iPhone, tai pasidarė. Kokio b….. reikėjo iphone 5 kišti i tuos gejišku spalvu plastikus ir prakišinet kaip nauja produktą? Tas jų manymas ir isitikinimas, kad zmones tai tik buki avinai (kas be ko JAV tai bevei taip ir yra) prives juos prie bankroto. Dar sulauksim, ne taip jau ir greit, pamatysit. Oi google plos katučiu su microsoftu…. O gaila, buvo geri laikai pries ~10 metų.

  3. domas parašė:

    A,Apple yra populiariausia firma pasaulyje. jų Iphone telai yra geri tad ju gamyba sumazinti iki 50 procentu ar 80 procentu, butu visiska nesamone


Kitos kategorijos naujienos