Apple padidino iPad mini 2 gamybą iki 4 mln. vienetų


Taivaniečių puslapis DigiTimes, kuris tradiciškai remiasi elektronikos komponentų gamintojais, praneša, jog šių metų lapkričio mėnesį Apple užsakė 4 mln. antros kartos planšetinių kompiuterių iPad mini.

Apple-ipad-air-ipad-mini-776940831

Teigiama, kad nuo pat savo pasirodymo prekyboje pradžios lapkričio 12 d. planšetinis kompiuteris su 7,9“ įstrižainės ir 2048 x 1536 taškų raiškos Retina ekranu tapo deficitine preke, tad gamintojas ėmėsi atitinkamų veiksmų.

Nežiūrint į tai, kad planšetės prekyba prasidėjo vėliau, nei planuota, tačiau mažmeninės prekybos tinklams ir mobiliojo ryšio operatoriams pardavimus teko atidėti dar vėlesniam laikotarpiui. Visa tai lėmė ne tik aukšta paklausa, tačiau ir Apple tiekėjų – LG Display ir Sharp – nesugebėjimas patiekti reikiamo kiekio Retina ekranų.

Šiuo metu, panašu, Retina mini 2 deficito problema didžiąja dalimi išspręsta. Apple užsakymų didėjimas rodo, jog kompanija tikisi gana didelio pagyvėjimo kalėdinių išpardavimų sezono metu.

Iki šiol sėkmingiausiu pardavimų atžvilgiu laikotarpiu buvo 2013 metų I ketvirtis, kai Apple sugebėjo realizuoti apie 19,5 mln. planšetinių kompiuterių iPad. Neatmetama galimybė, jog naujausi modeliai – iPad Air ir iPad mini 2 – sugebės pasiekti naują rekordą. Tiesa, tai turėtų įvykti jau 2014 m. pirmoje pusėje.

Priminsime, kad iPad mini 2 kaina prasideda nuo $399, už tiek galima gauti modelį su 16 GB kaupikliu ir Wi-Fi moduliu. Brangiausia versija atsieis $829, už tiek pirkėjas gaus iPad mini 2 su 128 GB kaupikliu, Wi-Fi ir mobiliojo ryšio palaikymu).

3 komentarai (-ų)

  1. Kestas parašė:

    Tiesa, tai turėtų įvykti jau 204 m. pirmoje pusėje.
    pataisykite

  2. domas parašė:

    Visai fainai butu, kad nuo 204 metu laptopus gamintu, dabar turėtume ir sulankstomus, ir tampomus, ir mintis skaitancius, ir dar bala zino kokius naglus modelius 🙂


Kitos kategorijos naujienos