Apple ruošia monitorių Thunderbolt Display su Ultra HD (4K) raiška


Kompanija AU Optronics, informuotų šaltinių teigimu, pradėjo 27“ ir 32“ įstrižainės matricų su Ultra HD (4K) raiška gamybą. Rinkos ekspertai mano, kad tokie ekranai bus naudojami itin didelę raišką turinčiuose Apple monitoriuose Thunderbolt Display.

Thunderbolt Display

Dabartiniai Thunderbolt Display ekranai su 27“ įstrižaine pasižymi 2560 х 1440 taškų raiška, po prijungimui prie kompiuterio naudojama pirmos kartos Thunderbolt sąsaja, kurios pralaidumas 10 Gbit/s.

Jei kompanija Apple iš tikrųjų apsiginkluos AU Optronics siūlomais ekranais, naujos kartos  Thunderbolt Display pasižymės 3840 x 2160 taškų raiška. Duomenų perdavimas iš kompiuterio vyks per Thunderbolt 2 sąsają, kuri yra dvigubai pralaidesnė ir gali pasiūlyti 20 Gbit/s.

Iš kitų AU Optronics ekranų specifikacijų minimas statinio kontrasto lygis (1000:1), ryškumas (300 cd/m2 modelio su 27“ ekranu atveju ir 350 cd/m2 modelio su 32“ ekranu atveju).

auo_27_4k_panel

Iki šiol kompanija Apple naudodavo LG Display pagamintus ekranus. Jei AU Optronics ekranų kokybė tenkins kompanijos iš Kupertino ekspertus, tikėtina, jog Apple turės dar vieną ekranų tiekimo alternatyvą. Aišku, iki serijinių gaminių pasirodymo Apple pasirodžiusios informacijos nekomentuoja (nors paprastai to nedaro ir po produktų debiuto rinkoje).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos