Apple testuoja iPad su 12″ ir 13″ įstrižainės ekranais


Korporacija „Apple“ 2014 m. gali pateikti rinkai naują „iPad“ planšetę su dideliu 12 colių (30 cm) įstrižainės ekranu, praneša puslapis Apple Insider.

tim-cook-ipad-air-2013

Šaltinių teigimu, šio planšetinio kompiuterio prototipą jau testuoja pagrindinė „Apple“ verslo partnerė „Foxconn“, kurios gamyklose surinkinėjami „Apple“ telefonai ir planšetės.

Gandai apie „Apple“ neva ruošiamą didelę planšetę sklando jau kelis mėnesius. Birželį JAV dienraštis „The Wall Steet Journal“ pranešė, kad „Apple“ sukūrė naujo planšetinio kompiuterio, kurio ekrano įstrižainė yra kiek mažesnė nei 14 colių, prototipą.

Spalio mėnesį „Barclays Capital“ analitikas Benas Reitzesas iškėlė prielaidą, kad „Apple“ gali sukurti naujo tipo įrenginį: tai būtų „iPad“ su 13 colių ekranu, savo išvaizda primenantis nešiojamąjį kompiuterį. Toks „iOS“ valdomas įrenginys esą galėtų pakeisti pradinio lygmens nešiojamuosius kompiuterius, tokius kaip „MacBook Air“.

Analitiko manymu, tai, kad „Apple“ ruošia gamybai tokį įrenginį, patvirtina 64 bitų procesoriaus A7 išleidimas ir „iWork“ biuro programų paketo pavertimas nemokamu.

Šaltinis: Balsas.lt

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos