Apple žemėlapiai D. Britanijoje populiaresni nei Google Maps


Apple Maps debiuto metu šios kartografinės tarnybos nekritikavo nebent tinginiai. Klaidų ir neatitikimų buvo tiek daug, kad Apple vykdomasis direktorius buvo priverstas atsiprašyti, o kartu pasiūlė naudotis konkurentų sprendimais.

apple_maps_presentation

Vis tik praėjo tam tikras laiko tarpas, o kompanija iš Kupertino, panašu, padarė išvadas. Jei visai neseniai analitikai pranešė, kad Apple Maps savo populiarumu JAV teritorijoje aplenkė Google kartografinę tarnybą, tai dabar panašia pergale Apple gali pasigirti ir D. Britanijoje.

Dar 2012 metų spalio mėnesį Europos regione kompanijos comScore atliktos apklausos rezultatai rodė, kad 6,07 mln. iPhone vartotojų D. Britanijoje naudojo Google Maps. Tai sudarė apie 70% visų iPhone savininkų šioje šalyje. Tačiau 2013 rugsėjo mėnesio rezultatai pademonstravo kardinalų pokytį.

Beveik per metus Google Maps D. Britanijoje neteko 70% išmaniųjų telefonų iPhone vartotojų. Dabar šioje šalyje Google Maps naudotojų tarp iPhone savininkų teliko apie 1,83 mln. Tikėtina, kad Apple Maps populiarumą padidino ne tik gerėjanti tarnybos kokybė, bet ir tai, kad žemėlapiai pradėti integruoti į operacinę sistemą, pradedant nuo iOS 6.

Šiuo metu Apple turi pakankamai finansinių ir žmogiškųjų resursų, kad jos kartografinė tarnyba sparčiai tobulėtų. Tiesa, norint pasiekti aukšto kokybės lygio, prireiks laiko, kurio, deja, nenusipirksi (juo labiau, kad ir Google Maps dabartinį lygį pasiekė ne per vienerius metus).

Vienas komentaras

  1. Zero parašė:

    Apple žemėlapiai D. Britanijoje populiaresni nei Google Maps (papildysiu straipsnio pavadinimą) tarp iphone vartotojų .
    Ir prie to pačio kaip minėjau anksčiau : Tikėtina, kad Apple Maps populiarumą padidino ne tik gerėjanti tarnybos kokybė, bet ir tai, kad žemėlapiai pradėti integruoti į operacinę sistemą, pradedant nuo iOS 6. Lygiai ta pati situacija ant Windows kai IE yra integruotas .


Kitos kategorijos naujienos