Apple žemėlapiai iš Google Maps atima vis daugiau vartotojų


Kai Apple žemėlapiai debiutavo rinkoje, kilo gana nemažas skandalas. Jie buvo labai netikslūs, juose buvo mažai informacijos, nebuvo navigacijos, skirtos naudojimui su viešuoju transportu.

Kompanijos Apple generalinis direktorius Tim Cook turėjo viešai atsiprašyti vartotojų, tuo tarpu el. parduotuvėje App Store pasirodė skyrius, kuriame buvo siūlomi kompanijos pasiūlyti žemėlapių konkurentai. Ar tai reiškia, kad dabar visi naudojasi Google Maps?

apple-maps

Pasirodo, nebūtinai. Per paskutinius pusantrų metų Apple Maps smarkiai patobulėjo. Taip pat smarkiai, kad Google žemėlapių vartotojų bazė ėmė sparčiai mažėti.

Kompanijos ComScore analitikų atlikti tyrimai rodo, jog dauguma iPhone savininkų ir toliau naudoja į išmanųjį telefoną integruotą aplikaciją Apple Maps. Savo ruožtu, Google žemėlapiai vien tik Jungtinėse Valstijose per praėjusius metus neteko apie 23 mln. vartotojų.

Šių metų rugsėjo mėnesį apie 35 mln. iPhone savininkų naudojosi Apple Maps, ir tik 6 mln. – Google Maps. Paskutinis skaičius apima 2 mln. mobilių įrenginių, kurie negali būti atnaujinti iki iOS 6 arba iOS 7 versijos, kuriose jau yra Apple žemėlapiai.

Analitikų teigimu, tai dar kartą patvirtina, jog besidomintys vartotojai atsisiunčia geriausią toje srityje aplikaciją ir stengiasi naudotis geriausiomis tarnybomis. Savo ruožtu, paprasti vartotojai, kurie mažai kuo domisi, naudojasi tuo, ką gauna kartu su mobiliu įrenginiu.

2 komentarai (-ų)

  1. Zero parašė:

    Nuo kada google maps yra integruota į ios ??? Ji yra parsisiunčiama .
    apple maps attomatiškai atsisiunčiama atnaujinant io6/ios7 ir naudojama kaip pagr žemėlapiai .

    • sn1k4r parašė:

      Kurioj tu vietoj perskaitei, kad google maps intergruota i iOS??? Cia turima omeny iOS naudotojais kurie naudojasi Apple maps ir google maps :]


Kitos kategorijos naujienos