ASUS kuria dviejų GPU vaizdo plokštę MARS 760


Kompanijos ASUS inžinerinis potencialas leidžia jai spręsti sudėtingas technines užduotis ir išleisti produktų, kurių analogų dažnai negali pristatyti konkurentai. Vien ko vertos vaizdo plokščių serijos ARES ir MARS. Jos išleidžiamos itin ribotomis partijomis, tačiau pasižymi maksimalia galia ir yra skirtos užkietėjusiems žaidimų gerbėjams.

Asus ROG Mars II vaizdo plokste 02

Vaizdo plokštė Asus ROG Mars II

Vokiečių puslapis Videocardz praneša, kad prie savo galingiausių sprendimų asortimento ASUS žada pridėti grafinį adapterį MARS 760. Pranešama, kad tai turėtų būti modelis, po kuriuo slepiasi du grafinius procesorius turėsiantis GeForce GTX 760. Pastaroji galinėsis su aukščiausios klasės vaizdo plokštėmis.

ASUS MARS 760 gaus du grafinius procesorius GK104, kiekvienas iš kurių turi 1152 CUDA branduolius, 96 tekstūrinius (TMU) ir 64 rasterizacijos (ROP) blokus. Bendras operatyvios atminties kiekis sudaro 4 GB GDDR5. Ji bus po lygiai suskirstyta tarp abiejų GPU. Belieka tikėtis, jog MARS 760 kaina bus protinga, atsižvelgiant į galingiausius vieno GPU savininkus.

Naujoji ASUS vaizdo plokštė turėtų debiutuoti jau kitą savaitę. Tuomet tiksliai pamatysime jos produktyvumo lygį ir galimybes konkuruoti ne tik su nVidia, bet ir AMD grafiniais adapteriais.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos