ASUS pristatė „dvigalvę“ vaizdo plokštę MARS 760


Visai neseniai gandais apaugusi vaizdo plokštė MARS 760 gana netikėtai tapo realiu produktu, kurį kompanija ASUS pristatė oficialiai. Kaip jau buvo rašyta, vaizdo plokštė gavo du grafinius procesorius su 1152 CUDA branduoliais ir 4 GB GDDR5 atminties.

ASUS-MARS-760-01

Papildomą maitinimą MARS 760 gauna per kelis 8-pin lizdus, už maitinimo posistemę atsakinga 12 fazių (po penkias kiekvienam GPU ir dar dvi – atminčiai). Naudojami itin kokybiški maitinimo posistemės komponentai, kurie leidžia vaizdo plokštei veikti stabiliai net ir esant ypač didelėms apkrovoms.

ASUS-MARS-760-02

Firminė aušinimo sistema DirectCU II taip pat buvo perdaryta, atsižvelgiant į netradicinę vaizdo plokštės konstrukciją. Dviejų sekcijų radiatorius turi aštuonis termo vamzdelius, karštą orą išsklaido keli ventiliatoriai. Nugarinėje vaizdo plokštės dalyje įdiegta sutvirtinanti plokštelė ir metalinis rėmelis. Visą konstrukciją slepia dekoratyvinis plastikas su LED pašvietimu.

Grafinių procesorių bazinis taktinis dažnis sudaro 1006 MHz, kuris GPU Boost režime padidinamas iki 1188 MHz. Tai leidžia tikėtis tikrai didelės spartos. Ir tai patvirtina testai.

asus-mars-760-benchmarks

ASUS MARS 760 gali ne tik aplenkti vaizdo plokštę GeForce GTX Titan, tačiau praktiškai į nugarą kvėpuoja GeForce GTX 780 Ti. Tiesa, tam tikruose žaidimuose dviejų GPU tandemas neretai viską sugadina, o tai ir yra pagrindinis MARS 760 trūkumas.

MARS 760 šiuo metu prieinama D. Britanijoje, kurioje vaizdo plokštė kainuoja apie £520 (2140 lt). Kiek ji kainuos kituose regionuose, kol kas duomenų nėra. Reikia pažymėti, kad britų rinkoje GeForce GTX 780 Ti siūloma tik apie £30-50 brangiau, taigi apie ASUS naujoko įsigijimo adekvatumą turėtų spręsti kiekvienas vartotojas atskirai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos