HTC pristatė aukso spalvos flagmaną HTC One


Kompanija HTC pristatė nauja, aukso spalva, papuoštą savo flagmaną HTC One. Ne vieną tarptautinį apdovanojimą laimėjusį išmanųjį telefoną iki šiol buvo galima rinktis iš sidabrinės, juodos, mėlynos bei raudonos spalvų. Aukso spalva pasipuošęs modelis išsiskiria juodais akcentais bei ypatinga prabanga.

Gold-HTC-One

Aukso spalva papuoštas telefonas mūsų vartotojams atvers dar daugiau pasirinkimo galimybių. Niekam ne paslaptis, kad HTC One populiarus ne tik tarp technologijų gerbėjų, tačiau ir stiliaus žinovų“, – sakė kompanijos HTC prezidentas EMEA regionui Philip Blair.

Priminsime, kad kiek anksčiau HTC yra pristačiusi HTC One modelį „Mobo“, kurio korpusas buvo papuoštas 18 karatų auksu. Šis pasiturinčių vartotojų segmentui skirtas įrenginys susilaukė sėkmės Azijos regione.

Aukso spalvos HTC One pasižymės šio modelio vizitine kortele tapusiomis „HTC Zone“, „HTC BlinkFeed“, „HTC BoomSound“ ir kitomis firminėmis inovacijomis. Aparatinės įrangos specifikacijos nesiskirs: rasime 4,7“ įstrižainės Full HD ekraną, 4 branduolių procesorių Qualcomm Snapdragon 600, UltraPixel kamerą, 2300 mAh talpos bateriją, 9,3 mm storio korpusą.

Į Lietuvos rinką šis įrenginys turėtų atkeliauti gruodžio mėnesio pradžioje. Aukso spalvos išmanusis telefonas kainuos tiek pat, kiek ir kiti HTC One modeliai – apie 2100 litų.

Šaltinis: VZ.lt

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos