Battlefield 4: Second Assault nudžiugins ne tik senais žemėlapiais


Antruoju Battlefield 4 papildymu (jų iš viso bus penki) taps DLC Second Assault. Šis atneš keturis populiariausius žemėlapius iš Battlefield 3. Žaidėjai jau galvojo, kad kūrėjai visiškai aptingo. Tačiau pasirodo, kad ne viskas taip niūru.

Battlefield 4 Second Assault  screen

Battlefield 4 projekto vykdomasis prodiuseris Patrick Bach, duodamas interviu žurnalistams, tikino, kad ne viskas taip banalu, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.

Į naujai atgimusius žemėlapius bus pridėta sistema Levolution, kuri leis žymiai pakeisti žemėlapio landšaftą. Taip pat bus atlikti varikliuko Frostbite 3 grafiniai pakeitimai. Be to, žemėlapiai palaikys visus naujus žaidimo režimus.

Kaip ir bet koks kitas papildymas, Second Assault atneš naujų žemėlapių, ginklų ir technikos“,- teigė Patrick Bach. „Žemėlapiai, kuriuos mes pridėjome į papildymą, yra žaidėjų mėgstamiausi iš Battlefield 3. Mes šiuo klausimu netgi atlikome apklausą, taigi viskas sąžininga. Omano įlanka, operacija „Ugninis šturmas“, Kaspijos siena, Operacija „Metro“ – štai jie.“

„Visi žemėlapiai buvo perdaryti, kad atitiktų Levolution koncepciją. Jūsų laukia tiek stambūs, tiek ir smulkūs sugriovimai. Mes taip pat nepamiršome apie interaktyvius lygius. Pavyzdžiui, bus galimybė paspausti mygtuką ir išjungti šviesą, o tai išmuš priešą iš vėžių“, – kalbėjo Battlefield 4 kūrėjų atstovas.

„Naujuose“ žemėlapiuose taip pat kovos ir Kinijos armija. Į žaidimą sugrįš ir vėliavos užgrobimas, kuris žinomas iš Battlefield 3: End Game.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos