BlackBerry ketina leisti savo telefonuose diegti Android aplikacijas


Dabar galima drąsiai sakyti, kad kompanijos RIM „perkrovimas“, kai buvo persivadinti į BlackBerry, nepavyko. Nauja operacinė sistema BlackBerry 10 nepadėjo naujiems išmaniesiems telefonams išpopuliarėti, o situacija prastėjo nuo pat debiuto pradžios.

blackberry-google-play

Dabar, panašu, kanadiečių kompanija ketina imtis bet kokių priemonių: šį kartą BlackBerry nutarė leisti jos išmaniuosiuose telefonuose diegti Android aplikacijas iš el. parduotuvės Google Play.

Sprendžiant iš fotografijų, kurios pasirodė puslapyje CrackBerry, išmaniajame telefone BlackBerry Z10 jau galima paleisti Android aplikacijas, kurios atsisiųstos iš Google Play. Žinoma, visa tai dar nėra oficialiai patvirtinta, tačiau operacinė sistema BB10 jau palaiko Jelly Bean, taigi teoriškai visame tame nieko keisto neturėtų būti.

Jei šaltinio pateikta informacija pasitvirtins, firminė BlackBerry el. parduotuvė galės pasiūlyti tik senas aplikacijų versijas, o po kurio laiko apskritai gali būti uždaryta. Tiesioginis Android palaikymas praktiškai reiškia, kad BlackBerry firminė sistema pasmerkta, antra vertus, tai gali padėti pardavinėti firminius išmaniuosius telefonus.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos