Brokuotų Xbox One savininkams Microsoft dovanoja žaidimų


Iš karto po naujos kartos žaidimų konsolės Xbox One debiuto pasirodė daugybės vartotojų skundų, kad kyla problemų dėl Blu-Ray optinių diskų įrenginio. Kadangi problema nebuvo vienetinė, kompanija Microsoft jau spėjo pripažinti broko atvejį.

giant-xbox-one-canada

Iš pasirodžiusių vaizdo klipų buvo galima spręsti, kad kalti ne tik optinių diskų įrenginiai, tačiau ir neteisinga konsolės korpuso geometrija. Dėl jos optinis diskas neteisingai įeina į optinių diskų įrenginį, o tai lemia, kad sukeliamas labai nemalonus triukšmas.

Kad debiuto pradžioje kilęs skandalas nemaišytų pardavimams, kompanija Microsoft publikavo pranešimą, kurio kreipiamasi į brokuotų konsolių savininkus. Teigiama, kad probleminės konsolės bus pakeistos į naujas. Negana to, tokiems žaidėjams bus nemokamai dalinami tokie žaidimai, kaip Ryse: Son of Rome, Dead Rising 3, Forza Motorsport 5 ir Zoo Tycoon.

Kaip visuomet, buvo pateiktas ir tokio dosnaus žingsnio paaiškinimas: „Tuo metu, kai mes keičiamą netinkamą konsolę, mes norime užtikrinti, kad mūsų klientai turėtų galimybę žaisti. Mes kiekvienam iš jų suteiksime galimybę nemokamai atsisiųsti vieną ir projektų, kuriuos publikavo Microsoft Studios.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos