Call of Duty: Ghosts – pirmosios recenzijos ir atsiliepimai


Lapkričio 5 d. įvyko ilgai lauktos pirmojo asmens šaudyklės Call of Duty: Ghosts debiutas. Prie projekto darbavosi studija Infinity Ward, leidėjas – Activision. Žaidimas prieinamas tiek skaitmeniniu pavidalu, tiek ir mažmeninei prekybai skirtoje pakuotėje. Šiuo metu prekiaujama PC, PS3, Xbox 360 ir Wii U versijomis.

Natūralu, kad Internete gausu Call of Duty: Ghosts recenzijų bei įvertinimų. Teminiai portalai, iš esmės, įvertino gerai arba labai gerai, nors apžvalgose jaučiamas nuovargis – serialas aiškiai pabodo.

Kritikai giria tiek siužetinę kampaniją, tiek ir daugelio žaidėjų režimą, tačiau tuo pačiu metu pažymi, jog laikas judėti toliau ir sukurti naują standartą šaudyklių srityje, juo labiau, kad ne už kalnų naujos kartos konsolių debiutas. Vidutinis įvertinimo balas puslapyje Metacritic šiuo metu sudaro 75 iš 100. Žemiau galima matyti kitų puslapių įvertinimus:

Call of Duty: Ghosts versija, skirta naujos kartos konsolėms, debiutuos iš karto, kai tik prekyboje pasirodys naujosios PS4 ir Xbox One.

2 komentarai (-ų)

  1. Raimis parašė:

    Kam sumokėjo yas įvertino teigiamai. Aš tai nematau jokios pažangos nuo MW laikų tiek grafiškai tiek ir iš inovacijų (teigiamų) pusės.

  2. DoG parašė:

    Tai kaip visada. Bet taigi nereikia norėt – geimeriai juk gi tie patys buki, tai kam tų naujovių dėt. Tik vienetai čia nori įmantrybių. Labiausiai patiko, jog dėl auštų tech. reikalavimų, šito žaidimo be 6GB RAM neįmanoma paleisti, o viso labo naudoja tik 2GB ištikrųjų 😀

    http://www.cinemablend.com/games/Call-Duty-Ghosts-6GB-RAM-Requirement-Fake-Modders-Offer-Patch-60336.html


Kitos kategorijos naujienos