Crucial pasiruošusi jau šiemet pradėti DDR4 atminties tiekimą


DDR4 tipo operatyvioji atmintis jau buvo demonstruota šių metų rugsėjį. Pasižymėjo kompanijos Intel ir G.Skill. Savo ruožtu, kompanija Samsung paskelbė, kad yra pasiruošusi atitinkamų mikroschemų serijinei gamyba. Beliko tik sulaukti, kada rinkoje pasirodys pirmieji procesoriai ir motininės plokštės su DDr4 palaikymu.

Sprendžiant iš esamos informacijos, pirmieji suderinamumą su nauju operatyvios atminties tipu pasiūlys serveriams, darbo stotims ir užkietėjusiems kompiuterių entuziastams skirta Intel (Haswell-E) platforma. Jos pasirodymas laukiamas 2014 metų antroje pusėje.

Kompanijos Crucial puslapyje praėjusią savaitę pasirodė pranešimas apie ketinimus pradėti DDR4 atminties modulių gamybą iki 2013 metų pabaigos. Tvirtinama, kad naujo tipo atminties įtampa bus sumažinta nuo 1,5 V iki 1,2 V, darbinis režimas prasidės nuo DDR4-2133 MHz, tuo tarpu tankis padidės du kartus – iki 16 GB viename operatyvios atminties modulyje.

Taip pat galima matyti ir DDR4 atminties modulių konstrukciniai ypatumai. Nors ilgis bus identiškas DDR3 moduliams (133,35 mm), naujieji DDR4 bus aukštesni (31,25 mm), tuo tarpu išpjovimas tarp kontaktų bus kitoje vietoje, taigi DDR4 modulių į DDR3 skirtus lizdus įstatyti nebus galima.

DDR4_infographic_Crucial

10 komentarai (-ų)

 1. Aivaras parašė:

  Na, pagaliau 🙂

 2. guru parašė:

  duokite iš karto GDDR5, kaip Sony su PS4 padarė. kam čia tasytis su tais tarpiniais variantais? 🙂

  • assasiner223 parašė:

   gddr5 yra paprasti ramai tik kad jie dalijas atmintim su vga tad nk cia gero

   • guru parašė:

    ir nieko čia labai blogo. iš 4 gb dedikuoji vga per bios 1 gb, sistemai pilnai ir 3 gb užteks. o kad gddr5 gali 7000 mhz išspausti, niekam nepamaišys. kam reikės daugiau, įsidės 8 gb ram, atsegs vga 2-3 gb ram, vėl jokių problemų. gamintojai dažnai nemėgsta iš karto šokti aukštai, nes nori viską po truputį iškišinėti. ir progresas matosi, ir verstis per galvą nereikia.

    • this comment parašė:

     geriau nebutum komentaves 😀 geriau pasidomek kdl vga turi savo ramus.

     • Zero parašė:

      nu jo prašovė guru šį kartą su savo išmintim 😀 .

     • guru parašė:

      tai sakot Sony su PS4 visišką feilą pavarė, o MS padarė, kaip geriausia?

 3. Zero parašė:

  Ir pamiršo kaina increase 3x from DDR3 .

  • guru parašė:

   dėl kainos tai čia nieko baisaus. ir su ddr3 iš pradžių taip buvo. va kai amd palaikys ddr4, tada tai bus masinis ir nebrangus dalykas. o dabar tik serveriams ir geekams bus tinkamas dalykas.

 4. Petruha parašė:

  „taigi DDR4 modulių į DDR3 skirtus lizdus įstatyti nebus galima.“ kaip netiketa.


Kitos kategorijos naujienos