CyanogenMod Installer pašalintas iš Google Play


Vos prieš keletą savaičių Google Play debiutavusi aplikacija CyanogenMod Installer buvo pašalinta iš šios el. parduotuvės, praneša oficialus kūrėjų tinklaraštis. Remiantis publikuota informacija, pašalinimą inicijavo Google Play techninio palaikymo tarnyba.

Ji tvirtino, jog instaliatorius CyanogenMod pažeidžia aplikacijų parduotuvės sąlygas ir sutartį, pasirašytą tarp kūrėjų bei Google Play. Tokiu būdu, jei kūrėjai būtų priešgyniavę, jų aplikacija būtų pašalinta priverstinai.

CyanogenMod_Installer

Google Play techninio palaikymo tarnybos manymu, aplikacija CyanogenMod Installer naudojimas galėtų priversti gamintojus anuliuoti savo Android produktams taikomą garantiją. Natūralu, kad tai privertė pareikalauti pašalinti aplikaciją iš el. parduotuvės katalogo. Dalis ekspertų mano, kad toks tvirtinimas kelia abejonių, kadangi aplikaciją savo laisva valia diegia pats vartotojas.

Tie, kurie vis dar nori pasinaudoti CyanogenMod Installer siūlomomis galimybėmis, dar gali pasinaudoti kitais alternatyviais šaltiniais, tokiais kaip Samsung bei Amazon aplikacijų parduotuvės. Tiesa, niekas negali garantuoti, kad ir šios kompanijos nuspręs imsis sankcijų prieš CyanogenMod kūrėjus.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos