DICE nepatinka ta „nesvarumo zona“, į kurią pateko Battlefield 4


Jau beveik mėnuo praėjo nuo to momento, kai pasirodė Battlefield 4. Žaidimo debiutas buvo lydimas daugybės kritikos, kadangi šaudyklė buvo pilna klaidų, o žaidėjai (ypač PC savininkai) vos spėdavo siųstis įvairiausio pobūdžio pataisymus. Grubiai tariant, eilę spragų vis dar galima rasti ir dabar. Kūrėjai žada greitą jų pašalinimą, o iki to laiko siūlo kantriai laukti bei „surūkyti taikos pypkę“. Apie visai tai nusprendė pasisakyti DICE vadovas Karl Magnus Troedsson.

battlefield-4-screen

Aš labai didžiuojuosi savo darbuotojais ir visais, kas prisidėjo prie Battlefield 4 kūrimo“, – teigė Karl Magnus Troedsson. „Tačiau aš nesidžiaugiu ta turbulencijos zona, į kurią Battlefield 4 pateko debiuto metu. Vienose platformose buvo smulkių problemų, kitose jų buvo visa galybė. Šių problemų sprendimas – mūsų pirmaeilis uždavinys.“

DICE atstovas pareiškė, jog studija daro viską, kas įmanoma, jog žaidimas „būtų stabilizuotas“, ir nebus imamasi jokių kitų projektų, kol Battlefield 4 nepasieks reikiamo kokybės lygio.

Kad žaidėjų pyktis būtų bent kiek užglaistytas, DICE nusprendė paskelbė Battlefield 4 dvigubo patyrimo savaitę. Akcija vyks nuo lapkričio 28 d. iki gruodžio 5 d. Visi, kas per tą laikotarpį pasirodys žaidime, DICE padovanos pistoletui M1911 skirtą taikiklį, kuris anksčiau buvo prieinamas tik kūrėjams.

Iš viso to, kas pasakyta, kyla retorinis klausimas: kam reikėjo vėl lipti ant to paties grėblio, taip anksti išleidžiant tokį „žalią“ produktą?

5 komentarai (-ų)

 1. Kapitonas Ignas parašė:

  EA kaltesne negu DICE

 2. thermal parašė:

  kur jau neskubes, jei reikia neatsilikti nuo Activision ir pasiimti savo pinigus, kol ju CoD nepaeme. o paskui jau galima su milijonais ramiai zaidima pabaigti kurti

  • Kapitonas Ignas parašė:

   GTA V buvo atidetas ir nuslifuotas iki galo aisku nutiko baisiu dalyku bet labai greit sutvarke dar ir pinigu dave tiem kas nukentejo. O cia ?

 3. kepenamusys parašė:

  (ypač PC savininkai) vos spėdavo siųstis įvairiausio pobūdžio pataisymus. 😀
  O rimtai??Tai kad tas pataisimas,tik vienas ir tebuvo 😀


Kitos kategorijos naujienos