Didesnį nei 6“ ekraną turintys išmanieji telefonai nepopuliarūs


Remiantis kompanijos IDC statistika, beveik 20 proc. III ketvirtyje parduotų išmaniųjų telefonų turėjo ekraną, kurio įstrižainė buvo 5“-7“ diapazone.  Vis tik puslapis DigiTimes, cituodamas komponentų gamintojus ir tiekėjus, praneša, kad išmaniųjų telefonų su didesniu nei 6“ ekranu dalis niekingai maža – ne daugiau 3%. Tai yra daug mažiau, nei tikėjosi panašių mobilių įrenginių gamintojai.

Išmanieji telefonai Xperia Z Ultra (kairėje) su 6,44" ekranu ir Xperia Z su 5" ekranu

Išmanieji telefonai Xperia Z Ultra (kairėje) su 6,44″ ekranu ir Xperia Z su 5″ ekranu

Šaltinių teigimu, optimaliu ekrano dydžio ir mobilumo santykiu pasižymi įrenginiai su ekranais nuo 5“ iki 6“. Didesni išmanieji telefonai nėra tokie patogūs naudoti. Rinkoje egzistuoja pakankamai telefonų, kurių ekranas viršija 6“ rodiklį: tai ir Sony Xperia Z Ultra, HTC One Mac, Huawei Ascend Mate ir kt. Visų jų pardavimai prastesni, nei buvo tikėtasi.

Nauji taip vadinamų planšetofonų modeliai, kuri neseniai pasirodė rinkoje arba planuoja tai padaryti, yra linkę apsiriboti 6“ ekranais: tai galima matyti iš Nokia Lumia 1520, Asus Fonepad Note 6 ir Acer Liquid S2 pavyzdžių. Antra vertus, šaltiniai teigia, jog Huawei bandys išsiskirti ir išleis modelį Ascend Mate 2 su 6,1“ ekranu. Viena dešimtoji colio, reikia manyti, didelės reikšmės neturės. Akivaizdu, kad 6“ formatas tampa tomis „lubomis“, į kurias gamintojai nevalingai atsižvelgia, ruošdami naujus planšetofonus.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos