Techland: „Dying Light nepanašus nei į Dead island, nei Mirror’s Edge“


Nuo pat žaidimo Dying Light anonso, kuris įvyko šių metų gegužės mėnesį, nuolat galima girdėti gandus, jog naujasis projektas labai kopijuoja buvusį siaubo žanro hitą Dead Island. Žaidėjai taip pat nepatingėjo palyginti studijos Techland projekto su DICE kuriamu Mirror’s Edge.

dying_light-5_big

Duodamas interviu puslapiui Ausgamers Dying Light prodiuseris Tymon Smektala pareiškė, kad tokie gandai neturi jokio pagrindu, kadangi visa tai atspindi tik labai mažą dalį, iš ko sudarytas visas žaidimas.

Mano manymu, panašus palyginimus yra per grubus, ir, jei galima taip išsireikšti, per tingus“, – teigė Tymon Smektala. „Jei pažiūrėtumėte į žaidimą, pamatytumėte minią zombių ir kovų su jais. Tai primena Dead Island. Vėliau jūs pastebėsite lakstymus ant stogų. Tai primena Mirror’s Edge. Mes nesame prieš laisvą palyginimą, tame vis tik kažkas yra, tačiau tai susiję tik su žaidimo pagrindais ir neatskleidžia viso projekto grožio ir išpildymo“.

dying_light-4_big

Mirror’s Edge buvo žaidimas, kuris daugeliui kūrėjų atvėrė akis. Ir nors jis atrodė kaip sukurtas su atviru pasauliu, žaidimo procesas daugiausia vyko patalpų viduje bei kentėjo nuo objektų trūkumo, su kuriais buvo galima sąveikauti. Žaidime Dying Light jūsų veiksmai nebus ribojami.“

Iš interviu tapo žinoma, kad žaidimo procesas gali baigtis, nenukovus nė vieno zombio. Išimtimi taps tik tie gyvi numirėliai, kuriuos būtina nužudyti pagal žaidimo scenarijų. Bus galima pasinaudoti šaunamaisiais ginklais, tačiau bus labai nelengva rasti jiems skirtų šaudmenų, tuo tarpu pačius ginklus – dar sunkiau.

Dying Light pasirodymas numatytas 2014 metais. Bus išleistos versijos, skirtos PC, senos ir naujos kartos konsolėms.

dying_light-1_big

Vienas komentaras

  1. Kapitonas Ignas parašė:

    Vienas is mano laukiamiausiu zaidimu !


Kitos kategorijos naujienos