Electronic Arts ketina atnaujinti darbus prie Command & Conquer


Jausdama, jog pinigai teka pro rankų pirštus tarsi vanduo, kompanija Electronic Arts nusprendė atnaujinti darbus prie Free-2-Play (f2P) žaidimo Command & Conquer, kuris praeityje buvo žinomas kaip Command & Conquer: Generals 2.

Command and Conquer

Vis tik šaltiniai teigia, kad džiaugtis dar ankstoka, kadangi jau anksčiau buvo pranešta, kad už žaidimo kūrimą atsakinga studija Victory Games buvo uždaryta. Ko tikėtis ateityje, galima sužinoti iš leidėjo Electronic Arts pranešimo.

EA publikuota informacija kalba apie pinigų grąžinimą už viską, kas buvo įsigyta Command & Conquer Alpha versijoje. Labiausiai dėmesį reikėtų atkreipti į keletą eilučių.

Tie, kas įsigijo Command & Conquer Ultimate Collection, bus dosniai apdovanoti prieiga prie žaidimo Beta versijos, kai tik darbai bus atnaujinti, darbus pradėjus naujai studijai.“

Mes norėjome padėkoti jums iš skirtą laiką ir domėjimąsi Command & Conquer. Mes jus nuolat informuosime apie naujienas, kai tik darbai prie projekto bus atnaujinti.“

Ekspertų teigimu, kompanija Electronic Arts vis dar nenori atsisakyti projekto, kuris potencialiai dar gali atnešti pelno. Vis tik nelabai aišku, ar žaidimas bus toks, koks buvo planuotas iš pradžių, o galbūt nauja studija viską pradės iš naujo. Bet kokiu atveju, Command & Conquer serijos gerbėjai vis dar turi vilčių.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos