FIFA Manager pralaimėjo. Naujų serijos žaidimų nebus


EA Sports nusprendė nutraukti serijos FIFA Manager žaidimų kūrimą. Supratusi, kad žaidimas per daug atsiliko nuo savo pagrindinio konkurento, kompanija EA nusprendė, kad pats laikas pasitraukti, kaip tai daro profesionalūs sportininkai, kad vėliau netaptų pajuokos ir nesusipratimų objektu.

fifa-manager-14-screen

FIFA Manager tinklaraštyje pasirodė pranešimas, kuris priklauso vyriausiojo serijos žaidimų kūrėjo Gerald Köhler plunksnai. Jis teigia, kad FIFA Manager 14 taps paskutiniu serijos žaidimu.

„Šiandien aš rašau jums, kad praneščiau, jog FIFA Manager 14 taps paskutine šios futbolo simuliatoriaus serijos dalimi, kurią išleidžia EA Sports. Tikėtina, kad šis sprendimas nuliūdins daugelį iš jūsų, todėl reikėtų paaiškinti, kuo motyvuotas toks nelengvas sprendimas.“

„Futbolo simuliatorių žanras pasiekė labai aukštą išsivystymo lygį, ir jie žaidžiami daugiausia keliose šalyse – Anglijoje ir Vokietijoje. Būtent šiose šalyse daugelį metų dominavo vienas žaidimas. Per maža rinka, taip pat nuolatinė žaidimų migracija į internetinę erdvę ir mobilias platformas atliko savo juodą darbą. Dar daugiau, FIFA Manager pateko į nepavydėtiną padėtį, kurią pataisyti galima, pasitelkus arba naują žaidimo varikliuką ir/arba įvedantį į žaidimą online technologijas. Viską apsvarsčius buvo nuspręsta jus informuoti apie serijos uždarymą.“

Koks konkurentas buvo turėtas omenyje, Gerald Köhler nepaaiškino, tačiau tikėtina, kad tai senas EA serijos varžovas – Football Manager. Savo kreipimosi pabaigoje EA Sports atstovas išreiškė viltį, jog gerbėjai ir toliau žais FIFA Manager, o taip pat padėkojo juos už palaikymą ir ištikimybę žaidimui.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos