Foxconn per dieną pagamina 500 tūkst. iPhone 5S


Didžiausia kompanijos „Apple“ įrenginių surinkėja „Foxconn“ didina išmaniojo telefono „iPhone 5S“ gamybą, kas sumažintų šio įrenginio deficitą parduotuvėse ir pasiruoštų artėjančiam Kalėdų laikotarpiui, skelbia „The Wall Street Journal“. Leidinys taip pat pateikia įdomios statistikos apie „iPhone 5S“ gamybą.

iphone5s-giveaway

Teigiama, jog surinkti šiam telefonui yra paskirta 100 gamybos linijų, kurios dirba pilnu pajėgumu visas 24 valandas per parą. Taip siekiama per dieną pagaminti 500 tūkst. „iPhone 5S“ telefonų. Tad per savaitę „Foxconn“ gamyklose surenkama per 3,5 mln. „iPhone 5S“ vienetų.

Anot leidinio, kad pagaminti vieną „iPhone“, prie jo pakaitomis dirba per 600 žmonių. Tapatybės atskleisti nenorėjęs šaltinis iš vienos „Foxconn“ gamyklos teigė, kad tai 100 žmonių daugiau nei vienoje „iPhone 5C“ gamybos linijoje.

Neseniai pasklido kalbos, kad „Apple“ ir „Foxconn“ nori sumažinti priklausomybę viena nuo kitos. „Apple“ siekia paįvairinti jos įrenginius surinkinėjančių kompanijų ratą, o „Foxconn“ nori vykdyti ir kitų užsakovų užsakymus. „Apple“ užsakymai šiuo metu sudaro apie 40 procentų „Foxconn“ pajamų.

Šaltinis: Ekonomika.lt

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos