Samsung Galaxy S3 savininkai liko be Android 4.3


Kompanija Samsung sustabdė išmaniajam telefonui Galaxy S3 skirto operacinės sistemos atnaujinimo Android 4.3 Jelly Bean platinimą. Daugybė Galaxy S3 savininkų patvirtino, kad atnaujinimo gauti nesugebėjo, rašo puslapis SamMobile.

Android-4-3-samsung-galaxy-S3

Reikia pažymėti, kad atnaujinimo platinimas jau buvo prasidėjęs, tačiau po kurio laiko Galaxy S3 savininkai ėmė skųstis daugybe klaidų ir netikslumų. Išmanusis telefonas dažnai tapdavo neveiksnus, sistema dažnai pakibdavo, baterija išsikraudavo neįprastai greitai. Matyt, tai privertė Samsung atnaujinimo platinimą sustabdyti.

Nestabiliai veikianti operacinė sistema ir sparčiai išsenkanti baterija nebuvo vienintelės Galaxy S3 skirto Android 4.3 bėdos. Pranešama, kad sistema dažnai pakibdavo, atkurdama multimedia turinį (reikėdavo sistemą perkrauti), prastai funkcionuodavo Bluetooth ryšys, Wi-Fi signalo kokybė taip pat nukentėjo, jau nekalbant apie taip vadinamą „juodą mirties ekraną“ balso skambučių metu.

Komentarą jau pateikė Samsung Mobile UK padalinio atstovai. Jie patvirtino, jog Galaxy S3 4.3 Jelly Bean atnaujinimo platinimas sustabdytas. Kartu pareikšta, jog Samsung siekia, kad vartotojai gautų kuo geresnę mobilią paslaugą, tad su problema bus stengiamasi susidoroti kaip įmanoma greičiau.

16 komentarai (-ų)

 1. mantvis parašė:

  eilini karta samsung irode, kad viskas ant pardavimu eina, kokybe antroj vietoj.

 2. Raimis parašė:

  O aš taip jo laukiau… Tai mūsų regionas išvis gaus tik kitais metais, kai jau dauguma 4.4 KitKat turės. Kai bėsina tokie „pokštai“!

 3. Note 2 parašė:

  Jau mėnuo kaip naudoju 4.3 ant Note 2, tiesa iš XDA-developers ir veikia puikiai.

  • virgis parašė:

   tai dar karta parodo, kad paprasciau patiems pasidaryti normalu atnaujinima, o ne laukti is gamintojo kazko padoresnio. keista, kad samsung – didele kompanija, bet sau leidzia isleisti toki zalia atnaujinima. cia kaip zaidimai butu pardavinejami tik alpha versijos.

 4. edvinas parašė:

  as kai pvz niekados neskubu pirmomis dienomis rasytis naujos versijos tai man jokio nuostolio cia nera, geriau palaukiu keleta menesiu ir tik tada rasausi, kad poto negauti nevykusios operacines versijos su begales klaidu ir kad nepradetu telefonas nusprogineti, tai geriau senesne ilgiau versija panaudosiu bet bent turesiu normaliai veikianti telefona, o ne iskart pulsiu rasytis naujos versijos, kuriai poto reiks pataisu ir vel pataisu…

 5. as parašė:

  aha, pries pora dienu irgi isirasiau UK versija, tie patys pojuciai kaip aprasyta deja ..

 6. LG parašė:

  Tai Samsung dar nors kazkiek atnaujino, turiu LG or sedziu su tuo paciu android 4.1 be jokiu sansu updeitams.

 7. vs parašė:

  Šiandien jau gavau į s3 atnaujinimą 4.3.

  • guru parašė:

   tikiuosi, kad bus be daugybės bug’ų, kaip anksčiau 🙂

  • Andriejus parašė:

   VS pakomentuok kaip veika tas atnaujinimas? ar stabilus ar klaidu nera?

 8. druzban parašė:

  pas manes irgi 4.3 ir jokiu nesamoniu nera viskas tiesiog puikiai veikia.

  • Andriejus parašė:

   a tai kaip cia patys isiraset ar parejo jum atnaujinimas oficialiai? o gal jau isigijot telefona jau su 4.3?

   • Laurynas parašė:

    Norėtus sulaukti atsakymo, nes turiu s3 (nesenai įsigijau) su senu android’u ir noriu atnaujinti tik, kad paskaičiau, jog daug problemų kila vieniems, kitiem nieko. Taip kaip ištiesų? 😀


Kitos kategorijos naujienos