Galaxy S5 gali turėti kelias versijas – su metaliniu ir plastikiniu korpusu


Šaltinių teigimu, naujasis Samsung išmanusis telefonas – flagmanas Galaxy S5 gali turėti kelias modifikacijas, kurios rinkoje debiutuos kovo – balandžio mėnesių laikotarpiu. Manoma, kad viena iš modifikacijų turės išlenktą ekraną, nors yra duomenų, jog analogišką ekraną turintis Galaxy Round demonstruoja ypač prastus pardavimus.

Samsung_Galaxy_Round_640

Pranešama, kad Galaxy S5 versija su išlenktu ekranu gaus metalinį korpusą. Tai būtų žingsnis, kurio iš Samsung laukė ne tik daugelis apžvalgininkų, tačiau ir kompanijos produkcijos gerbėjų.

Antrasis būsimo flagmano variantas gaus „plokščią“ AMOLED ekraną ir iki šiol naudotą plastikinį korpusą. Kitos techninės specifikacijos turėtų būti identiškos: tikimasi pamatyti 8 branduolių 64 bitų procesorių, 3 GB operatyvios atminties, 16 megapikselių kamerą, 4000 mAh akumuliatorių ir operacinę sistemą Android 4.4 KitKat.

Analitikų teigimu, sunku nepripažinti to fakto, kad panašūs Samsung veiksmai primena Apple žingsnius: 64 bitų procesoriaus naudojimas ir kelios flagmano modifikacijos. Tiesa, Apple ne visuomet būdavo pirma, ir gandai apie iPhone 6 taip pat mini lankstų ekraną, nors tai sunkiai tikėtina. Reikia tikėtis, kad Samsung kainų politika dviejų flagmanų atžvilgiu bus lanksti.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos