Gigabyte pristatė žaidėjams skirtą motininę plokštę G1.Sniper Z87


Vienas didžiausių motininių plokščių gamintojų – kompanija Gigabyte Technology – pristatė naują motininę plokštę, kuri visų pirma skirt žaidimų gerbėjams ir kompiuterių entuziastams.

g1-sniper-z87-gigabyte

Gigabyte Technology anonsavo modelį G1.Sniper Z87. Naujokas gavo mikroschemų rinkinį Intel Z87 ir LGA 1150, skirtą darbui su Intel Haswell architektūros procesoriais.

Iš G1.Sniper Z87 ypatumų galima paminėti paauksuotus lizdus ir garso posistemę su AMP-UP technologijos palaikymu, taip pat Gigabit Ethernet tinklo adapterį Killer E2201, kuris leidžia tikėtis ypač menkų uždelsimų (aktualu mėgstantiems žaisti online).

Už garso posistemę atsakingas garso procesorius Creative Sound Core3D. Gigabyte G1.Sniper Z87 turi keturis DIMM lizdus, palaikančius iki 32 GB DDR3-2000 MHz operatyviąją atmintį, kelis PCI-Express x16, tris PCI-Express x1 ir du PCI.

Taip pat prieinamos šešios SATA-III ir keturios USB 3.0 sąsajos, DisplayPort ir HDMI išvestys. Motininės plokštės matmenys sudaro 305 x 233 mm. Apie kainą gamintojas nepraneša.

g1-sniper-z87-gigabyte-back

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos