Google aplikacija padės užsidirbti, dalyvaujant apklausose


„Sudalyvaukite apklausoje ir gaukite pinigų!“ – teigia reklama, kurios Internete yra ypač gausu. Kartais siūloma uždirbti tikrai gigantiškas sumas, o tai suvilioja ne vieną ir ne du žmones. Tačiau kai iš dalyvavimo apklausoje siūlo užsidirbti Google, galima būti įsitikinusiam, kad jokia apgaule nekvepia.

google-opinion

Aplikacija Google opinion rewards prieinama el. parduotuvėje Google Play, ir ji leidžia atlikti tai, kas aprašyta aukščiau – sudalyvauti apklausoje ir gauti pinigų. Jie bus pervesti į jūsų Google Play vartotojo paskyrą. Pačioje programoje teks įvesti informaciją apie save: lytį, gyvenamąją vietą ir t.t., o taip pat atsakyti į eilę apklausos klausimų. Taip pat prireiks ir Google Wallet paskyros.

Deja, jei jūs tikitės gyventi iš tokio pobūdžio veiklos, teks nusiminti: per savaitę vartotojas gaus ribotą klausimų kiekį, jų kiekis paprastai neviršys dešimties. Kai tik pasirodys nauja apklausa, vartotojas gaus pranešimą. Kam visa tai reikalinga? Pavyzdžiui, iš apklausų uždirbtus pinigus galima bus išleisti aplikaciją įsigijimui el. parduotuvėje Google Play.

8 komentarai (-ų)

 1. nez parašė:

  hehe, rinks iš žmonių privatau gyvenim duomenis (adresai, vardai ……), už tai dalis centus, o patys Google panaudos tuos duomenis įvairiems neaiškiems tikslams.

  • thermal parašė:

   nu kodėl neaiškiems tikslams? dar ir kokiems aiškiems – uždirbs dar vieną kitą milijardą. šiaip sutinku – žmonės save parduos ir net nesupras, ką daro.

  • as parašė:

   tu galvoji jau dbr jie nezino? :DDD

  • Sarunas parašė:

   juokinat jau su savo sitom konspiraciju teorijom. cia gal visi slaptuju tarnybu agentais patapo, kaip tau saugosi, kad neduok dieve niekas nesuzinotu ju vardu ar gyvenamos vietos adresu? 😀

 2. eminis punktas parašė:

  „iš apklausų uždirbtus pinigus galima bus išleisti aplikaciją įsigijimui el. parduotuvėje Google Play“ – ar dar kyla klausimu del galimybes REALIAI (tegu ir nedaug) uzsidirbti? :))

 3. ego parašė:

  viena ranka duos pinigu, kita atima. va ir visas biznis zmogeliui, kuris viska apie save isduoda ir galvoja, kad tas jam naudinga bus 🙂

 4. purvinis parašė:

  deja pries rasydami straipsni isitikinkite ar Lietuvoje veikia si aplikacija…


Kitos kategorijos naujienos