Google Glass nuo šiol prieinama ir muzikos atkūrimo funkcija


Paskutinis programinės įrangos atnaujinimas XE11, skirtas papildytos realybės akiniams Google Glass, suteikė naujų funkcijų. Viena iš jų tapo Google Play Music palaikymas, praneša leidinys The New York Times.

young-guru-google-glass

Google akinių vartotojai gali pasinaudoti komanda „listen to“ (klausytis). Po šios komandos pateikimo galima pasakyti atlikėjo, albumo, kompozicijos arba grojaraščio pavadinimą ir taip pradėti klausytis muzikos. Google Glass savo ekrane pateiks informaciją apie albumą bei jo viršelį. Čia pat bus atvaizduotos muzikinio kūrinio atkūrimo komandos, tokios kaip „Pause“, „Play“, „Previous“, „Next“, „Stop“, „Radio“ ir „Volume“.

Kompanija Google jau publikavo vaizdo klipą, priklausantį serijai „Explorer Story“. Jame jaunasis prodiuseris Young Guru pasakoja, kaip Google Glass jam padeda ieškoti įkvėpimo.

Young Guru prisipažino, kad Google akiniai jam padeda sutaupyti laiko. Tai puikus įrankis pasaulį matyti kitomis akimis. „Jie leidžia realizuoti tam tikras svajones, kurių mes turėjome, kai buvome vaikai“, – prisipažino jaunasis prodiuseris.

Savaime suprantama, per galvos kaukolę perduodama muzika, švelniai tariant, nėra pačios geriausios kokybės. Antra vertus, specialiai Google Glass bus išleista garso technika, kainuosianti apie $85, o prekyboje ji pasirodys jau gruodžio mėnesį.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos