Google Helpouts leis kiekvienam gauti konsultaciją norimu klausimu


Jei jums kas nors nepavyksta, darote projektą, tačiau pasiekėte akligatvį, tikėtina, kad reikėtų kreiptis į ekspertus, kurie padės viską sėkmingai užbaigti. Norint pagalbos, toli eiti nereikės, kadangi pradėjo veikti nauja Google tarnyba Helpouts. Nors ji buvo anonsuota anksčiau, tačiau pradėjo veikti tik dabar.

Kol kas ekspertų ir jų veiklų sąrašas yra apribotas: Google šiandien dar neleidžia registruotis visiems norintiems. Ateityje registracija taps atvira, bet dabar kompanijai labai svarbu sukurti gerą reputaciją turinčią tarnybą.

Vaizdo konsultacijos gali būti tiek nemokamos, tiek ir kainuoti ($20 už valandą ar net daugiau). Jaudintis dėl to, kad visa tai virs intymių paslaugų pasiūlymų portalu, nereikėtų: Google žada, kad neleis tokiam turiniui pasirodyti naujoje tarnyboje.

Nežiūrint į tai, kad daugelis ekspertų gana skeptiškai vertina Helpouts, kompanijos viceprezidentas Woody Manber primena, jog kažkada ir prekyba Internetu buvo laikoma abejotinu užsiėmimu. „Galų gale laimi patogumas ir efektyvumas“, – pažymėjo jis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos