HP Chromebook 11 prekyba stabdoma dėl pakrovėjo defekto


Neretai mums tenka girdėti istorijų apie užsidegusius arba išsipūtusius mobilius įrenginius, kurie naudodavo nesuderinamus arba neoriginalius įkrovimo įrenginius. Situacija su kompaktišku nešiojamu kompiuteriu HP Chromebook 11 yra beveik „veidrodinis atspindys“.

Nešiojamas kompiuteris HP Chromebook 11 (The Verge nuotrauka)

Spalio mėnesį pristatytas nešiojamas kompiuteris su operacine sistema Google Chrome, pasirodo, tam tikrais atvejais lieka be originalaus įkrovimo įrenginio, kadangi jis tiesiog banaliai perkaista ir sudega naudojimo metu.

Kompanijos HP ir Google iš karto ėmėsi priemonių ir atšaukė iš prekybos minėto modelio Chromebook kompiuterius. Šaltinių teigimu, amerikiečių parduotuvėse jų visiškai nebeliko.

Dabartiniams HP Chromebook 11 savininkams rekomenduojama naudoti trečių šalių sukurtus įkrovimo įrenginius. Laimei, Chromebook kompiuteriams tinka pakrovėjai su micro-USB jungtimi, o tokius turi absoliuti dauguma šiuolaikinių planšetinių kompiuterių ir išmaniųjų telefonų. Šaltinio teigimu, modelis Chromebook 14 minėtos problemos neturi.

Situacija, kaip matyti, kartais būna gana komiška: vien tik originalaus aksesuaro naudojimas negarantuoja, kad mobilus įrenginys liks sveikas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos