HP pasiūlys Android planšetę su Intel Merifield už $89


Kitą penktadienį Jungtinių Valstijų teritorijoje prasidės tradiciniai prieššventiniai išpardavimai. Rinka jau pakankamai prisotinta planšetiniais kompiuteriais, kad būtų galima daryti nuolaidas ne tik egzistuojantiems modeliams, tačiau ir išleisti specialiai tam skirtų produktų. Pavyzdžiui, kompanija Intel prasitarė, jog kompanija HP parduotuvių tinklo Walmart pirkėjams siūlys planšetę Mesquite, kuri turės OS Android ir kainuos vos $89.

hp-7-inch-tablets

Jei atsižvelgtume į tai, kad Intel vadovybė neseniai pažadėjo 2014 metais rinkai pasiūlyti planšetinių kompiuterių su Atom procesoriais už mažiau nei $100, šis žingsnis turėtų tik džiuginti. Aišku, būtina turėti omenyje tai, jog HP Mesquite turės ne naujausi Bay Trail kartos procesorių, o senesnį ir ne tokį produktyvų Medfield modelį. Reikia pripažinti, kad Intel po truputį ištęsi žodį ir pasirodo žemiausių kainų kategorijos segmentuose, nors ir padedant ne patiems naujausiems procesoriams.

Tiesa, konkurencija pigių planšetinių kompiuterių segmente nebus maža. Tarp nebrangių modelių galima rasti ASUS Memo Pad su 7“ įstrižainės 1280 x 800 raiškos ekranu, 1 GB operatyviąja atmintimi ir operacine sistema Android. Tiesa, pastarasis modelis sukurtas ARM architektūros pagrindu.

Naujausių Intel Bay Trail procesorius turinčių planšečių kainos, deja, iš pradžių nelabai nudžiugins būsimų pirkėjų. Modeliai su operacine sistema Windows 8 ir naujausiais Intel Atom procesoriais kainuos apie $220. Pastarieji savo kaina priartės prie pigiausios Apple planšetės – pirmos kartos iPad mini, kurios modifikacija su 16 GB kaupikliu kainuoja $299.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos