Į planšetinių procesorių plėtrą Intel investuos $1 mlrd.


Kompanija Intel turi milžiniškų resursų, kad galėtų sau leisti „užmėtyti“ partnerius pinigais, norint įgyvendinti vieną ar kitą iniciatyvą. Pavyzdžiui, prieš porą metų procesorių gigantas skyrė $300 mln. vien tik tam, kad būtų išreklamuota Ultrabook koncepcija.

intel_tablet_woman

Remiantis naujausiais kompanijos Intel vadovo paatviravimais, dar viena procesorių giganto užgaida tapo mobiliems įrenginiams skirti sprendimai, tarp kurių yra sparčiai populiarėjantys planšetiniai kompiuteriai. Tam reikalui skiriami ne tik papildomi inžineriniai resursai, tačiau ir lėšos, kurios kai subsidijos teks planšetinių kompiuterių su Intel procesoriais gamintojams, praneša puslapis DigiTimes.

Iš viso lojaliems planšetinių kompiuterių gamintojams Intel žada skirti $1 mlrd. Kompanija tiki, kad šis žingsnis jai leis 2014 metais dešimt kartų padidinti planšetėms skirtų procesorių tiekimą – nuo 6 – 7 mln. vienetų šiemet iki 60 mln. vienetų kitąmet.

Šiuo metu aktualūs Intel procesoriai, skirti planšetėms ir kitiems mobiliems įrenginiams – Bay Trail-T ir Bay Trail-M, daugumoje atvejų siūlomi už daugiau nei $20 už vienetą, tačiau kai kurie stambūs gamintojai turi galimybę pirkti už mažiau nei $10. Šiuo atveju Intel netgi sutinka nemokamai suteikti nuosavus bevielio ryšio sprendimus.

Vienas komentaras

  1. Andrius parašė:

    Idomu, ar intel bevielio rysio sprendimai apima tik wifi/bluetooth ar ir 3G?


Kitos kategorijos naujienos