iFixit specialistai išardė Xbox One ir rado daug tuščios vietos


Kompanija iFixit puikiai žinoma dėl to, kad jau pirmą dieną po pardavimų pradžios išardo populiarius elektronikos įrenginius ir praneša, kokius komponentus gamintojai įsigudrina įdiegti ir kaip lengvai/sunkiai tie įrenginiai suremontuojami. Šį kartą buvo nuspręsta žvilgtelėti į Microsoft naujos kartos konsolės Xbox One vidurius. Ir ką gi ten pavyko aptikti?

xboxone-ifixit-01

Visų pirma, konsolės komponentai yra visiškai standartiniai. Pavyzdžiui, 500 GB talpos kaupiklis yra visiškai standartinis 2,5“ formato kietas diskas su SATA-II sąsaja (gamintojas – Samsung).

Nežiūrint į tai, kompanija Microsoft konstatuoja, kad kieto disko nebus galima pakeisti savarankiškai. Antra vertus, turint reikiamų žinių ir sugebėjimų, tai galėtų padaryti kiekvienas: svarbiausia, kad nebūtų pažeisti kabeliai, kurie pritvirtinti prie viršutinio dangčio.

xboxone-ifixit-02

Visą kitą „geležį“, esant reikalui, taip pat galima gana lengvai pakeisti: ventiliatorius su radiatoriumi lengvai išmontuojamas – ir konsolėje lieka labai daug laisvos erdvės. Būtent dėl tokio komponentų išdėstymo Xbox One yra didesnis už Playstation 4. Sony konsolėje viskas supakuota gana kompaktiškai į nedidelį, elegantišką korpusą.

xboxone-ifixit-03

11 komentarai (-ų)

 1. Kapitonas Ignas parašė:

  Tai kaip ivertino ? 8/10 ?

  • thermal parašė:

   8 iš 10 balų, kaip ir ps4. šiaip xbox one kaip normalus pc, tik su spec. amd procesoriumi.

 2. Junga Romas parašė:

  Neabejotinai Playstation 4 geresnis pasirinkimas – performance’o atžvilgiu. Žinoma, pats geriausias pasirinkimas – jokio 😀 t.y. nepirkti nei vieno nei kito.

  ….

  O jei vis gi kyla noras, tai geriau kreditinę kortelę į šaldymo kamerą lede užšaldyt, kad apsiramintumėt 😀

 3. To @Junga Romas ir @Kapitonas Ignas parašė:

  “ Geriau tai…“, “ O tai dar geriau „, “ O taip išvis turėtų visi daryt “ ……

  Nesuprantu, kodėl amžinai visiems patinka aiškinti kam ką daryti? Laisvas pasirinkimas. Pirko ir pirks tas konsolės. Dauguma net įžvelgia neabejotinai didesnį kiekį teigiamų dalykų nei PC.

  • Kapitonas Ignas parašė:

   Nieks neaiskina =) tik savo nuomone issako. Pvz man labai nepatogu zaist su kontroleriais todel ir zaidziu su PC

  • Junga Romas parašė:

   Prašome nesikarščiuoti. Niekur neparašyta, kad išreikšta nuomonė yra 100% teisinga. Beje, niekas Jūsų pasirinkimo laisvės nevaržo (jeigu dar nepastebėjote).

   Potekstė tiesiog sako, kad reikia blaiviai įvertinti, kokią rinktis ir kokią naudą duos konsolė ją nusipirkus. O ar reikia pirkt ar ne – kiekvieno asmeninis reikalas. „Dauguma“ šiuo atveju labai jau nekonkretu.

 4. BigR parašė:

  Xboxas gerokai per didelis… kaip toks gargaras atrodys salione šalia TV?

 5. Rolas parašė:

  Iš foto panašu, kad kitų metų gale galime sulaukti Xbox One slim su 20% ar 30% mažesniu korpusu 🙂 Dedu pliusą PS4, už tai, kad į mažesnį korpusą sugebėjo įmontuoti maitinimo bloką 🙂


Kitos kategorijos naujienos