Kompiuterių pardavimus bandys didinti Intel parduotuvės


Asmeninių kompiuterių rinka traukiasi, ir visa tai neigiamai įtakoja visų pirma kompaniją Intel, kuri laikosi pagrinde būtent šios rinkos dėka. Kaip padidinti stacionarių ir nešiojamų kompiuterių pardavimus? Kompanijos vadovybė nusprendė, kad šiuo atveju labai smarkiai turėtų pagelbėti firminės parduotuvės.

Pastarosios bus pradėtos atidarinėti šių metų lapkričio 23 d. Iš pradžių jos pasirodys JAV teritorijoje (dėl kitų pasaulio regionų kol kas duomenų nėra). Tiesa, jos iš pradžių bus tik laikinas reiškinys: vartotojų dėmesys turėtų būti patrauktas kalėdinių išpardavimų sezono metu. Kai tik žmonės prisipirks asmeninių kompiuterių, parduotuvės bus likviduotos, ir tai įvyks 2014 metų sausio 24 d.

Trumpame vaizdo klipe kompanija Intel parodė, kaip parduotuvės atrodys. Pirkėjus planuojama prisivilioti į vidų nemokama kava, lekcijomis ir nemokamomis penktadieninėmis filmų peržiūromis. Jose taip pat bus priimami seni įrenginiai, skirti perdirbimui.

Lekcijų skaitymas bus patikėtas vietos išradėjams ir entuziastams, kurie galės demonstruoti savo kūrinius (visa tai bus vykdoma, realizuojant programą „Tech Distruptors“).

Kompanija Intel nori, kad būtent vietos gyventojai nuspręstų, kokia taps kiekviena konkreti kompanijos parduotuvė. Taip pat jose bus galima išsinuomoti norimą įrenginį, norint susipažinti su šiuolaikinėmis technologijomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos