Intel dėkinga Apple už procesorių Haswell energetinį efektyvumą


Šiuo metu Intel ir Apple bendradarbiavimas apsiriboja tuo, kad pirmosios procesoriai naudojami antrosios asmeniniuose kompiuteriuose. Vis tik tokiu tarpiniu bendradarbiavimu Intel yra labai patenkinta, jei tikėti naujausia puslapio CNet publikacija.

notebooks_macbook-air

Šaltinio teigimu, Intel PC Client Group padalinio vadovas Kirk Skaugen praėjusios savaitės susitikime su investuotojais prisipažino, kad Intel labai dėkinga kompanijai Apple už bendrą darbą, optimizuojant procesorių Haswell energetinį apetitą.

Bendrų pastangų dėka gimė Haswell modeliai, kuri leido nešiojamų kompiuterių MacBook Air šeimai padidinti baterijos darbo laiką nuo buvusių 6 iki 12,5 valandų.

Šaltinis tai patvirtina ir savais testais. Jei 13,3“ ekraną ir Ivy Bridge procesorių turintis MacBook Air vaizdinės medžiagos atkūrimo teste veikė virš 7 valandų, tai 2013 metais išleistas modelis su Haswell procesoriumi veikė kiek daugiau nei 14 valandų.

Be to, Intel visai patenkinta tuo faktu, jog Apple žymioje dalyje savo kompiuterių iMac ir MacBook Pro pradėta remtis į procesorius integruota Intel grafikos posisteme Iris Pro.

Kaip žinia, anksčiau Apple mieliau remdavosi diskretinėmis vaizdo plokštėmis, tačiau noras vis labiau ploninti kompiuterių korpusus ir ilginti jų baterijų laiką privertė apsiriboti galingiausia Intel grafikos posisteme.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos