Intel gali parduoti jos kuriamą internetinės televizijos tarnybą


Naujienų agentūra Bloomberg praneša, kad kompanija Intel šiuo metu turi sunkumų, komercializuojant savo internetinės televizijos sistemą.

Pirminis Intel sumanymas numatė, kad naujoji tarnybos veiks prenumeratos pagrindu. Tai leistų populiarias TV programas, filmus, kitą filmuotą medžiagą žiūrėti pagal poreikį ir norus. Tam reikalui buvo sukurtas ir specialus TV priedėlis su specialiai tam skirtu Intel procesoriumi.

intel-tv-service

Neoficialiais duomenimis, projekte dalyvauja daugiau nei 300 kompanijos Intel darbuotojų. Intel TV sistemos kūrimui ir plėtrai jau kelerius metus vadovauja Erik Huggers. Šis žmogus iki to laiko dirbo BBC ir vadovavo sistemos BBC iPlayer projektui.

Iš pradžių buvo planuojama, kad Intel internetinės televizijos sistema, kuris bus pavadinta OnCue, rinkoje debiutuos iki 2013 metų pabaigos. Teigiama, kad Intel neva paramos šiam projektui ieškojo ir už kompanijos sienų – dėl partnerystės buvo deramasi su Amazon ir Samsung.

Kadangi dabar projekto sėkme pradėta abejoti, Intel svarsto galimybę atsikratyti TV padalinio dar iki tarnybos debiuto rinkoje. Šiuo metu kalbama su kabelinės TV kompanija Liberty Global, kuri dar šių metų pavasarį $23,3 mlrd. įsigijo britų Virgin Media. Tikėtina, kad Intel tarnyba gali būti panaudota, plečiant ir stiprinant verslą Europoje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos