Intel Galileo platforma: kaina ir debiuto laikotarpis


Platformos Arduino sėkmė neseniai įkvėpė kompaniją Intel išleisti kompaktišką sprendimą Galileo, kuris turėtų atkreipti entuziastų ir išradėjų dėmesį į Intel Quark procesorius. Intel nusprendė „įskiepyti meilę“ platformai Galileo dar nuo universitetų suolų. Tam reikalui net 50 000 atitinkamų sisteminių plokščių bus išdalinta studentams.

Puslapis Computerworld paaiškino, kad užsakyti Intel Galileo galima jau dabar, kaina sudaro $69.90 (180 lt), platformos tiekimas prasidės jau kitą mėnesį. Tiesa, iš pradžių buvo manoma, jog Galileo kainuos mažiau nei $60, tačiau šioms viltims nebuvo lemta išsipildyti. Deja, bet Raspberry Pi ($25) kainos fone Intel sprendimas neatrodo labai patrauklus.

intel-Galileo

2 komentarai (-ų)

  1. Kapitonas Ignas parašė:

    O ka su juo veikti ?

  2. Junga Rimas parašė:

    Plokštė žinoma skirta ‘for the maker community’, tai jei nieko nesiruoši gaminti ar negamini – tai tau jos ir nereikia.

    Bet visgi už tokią kainą – $69, tai ne ypač įdomus šis Galileo (8MB flash, 256MB DRAM, 100Mbps Ethernet, micro-SD slot, mini PCI-Express slot, RS-232 serial port and a USB 2.0, 14x GPIO, 5x analog, ICSP, JTAG). Privalumas nebent, kad vykdo 32-bit instrukcijas ir suderinamas su kitomis Arduino plokštėmis.

    Daugiau Arduino vardo pasinaudojimas pritraukti būsimus klientus. Greitam prototipavimui ar pažaidimui aišku tiks. Rimtesniems žaidimams geriau pasidomėti ODROID-XU ar DROID-U2.


Kitos kategorijos naujienos