Intel lygina dar neišleistą Bay Trail-T su būsimais konkurentų procesoriais


Kompanija Intel nusprendė priminti apie dar vieną savo mobilų procesorių – Bay Trail-T. Neatskleisdama specifikacijų, Intel bando įtikinti, kad jos procesorius bus produktyvesnis nei būsimi konkurentų procesoriai Samsung Exynos 6 ir nVidia Tegra 5.

Žemiau pateitas grafikas byloja, kad Intel marketingo specialistams vaizduotės tikrai netrūksta. Rodoma dar neišleista Intel SoC mikroschema su dar nepristatytais konkurentų modeliais, tad galima rimtai suabejoti, iš kur paimti atitinkami duomenys.

bay-trail-t-vs-tegra5-vs-exynos6

Vis tik tai netrukdo Intel pademonstruoti, kad Bay Trail-T yra pranašesnis. Prieš Qualcomm 8×74 atstovą (šis priklauso Snapdragon 800 serijai) pranašumas siekia net 109%, prieš Samsung Exynos 6 – 37%, prieš nVidia Tegra 5 – 40%. Visų šių procesorių anonsas turėtų įvykti tik 2014 m. Spėjama, kad tai įvyks arba CES 2014 (sausio mėnesį) arba MWC 2014 (vasario mėnesį).

Žurnalistai minėtą skaidrę gavo iš OEM kompiuterių gamintojų. Joje pateikti duomenys įvardijami kaip Intel „vidinio testavimo rezultatai“. Aišku, labai abejotina, kad Samsung ir nVidia nusiuntė Intel savo būsimų procesorių inžinerinius egzempliorius, kad būtų atlikti tokie testai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos