Intel televizija niekada netaps realybe


Dar visai neseniai kompanija Intel kalbėjo apie norą sukurti naujos kartos televiziją. Vis tik iki šiol nebuvo išgirsta nieko konkretaus apie TV projekto pasiekimus. Panašu, kad daugiau ir neišgirsime. Naujienų agentūra Reuters praneša, jog naujas Intel generalinis direktorius Brian Krzanich nusprendė projektą uždaryti.

Intel_TV

Artimiausiu metu įvyks Intel vadovybės susitikimas investuotojais. Brian Krzanich pristatys kompanijos planus, tačiau juose jau nebus užuominų apie TV tarnybą OnCue. Prie projekto dirbo padalinys Intel Media.

Procesorių gigantas planavo, jog projektas startuos 2013 metų pabaigoje. Naujoji televizija turėjo transliuoti TV kanalus, o taip pat papildomą turinį. Prieigą prie naujos kartos televizijos būtų buvę galima gauti, pasinaudojus specialiu priedėliu. Ir kas dabar? Šaltinių teigimu, Intel TV projektą gali įsigyti amerikiečių operatorius Verizon.

Tai, kad TV tarnyba OnCue buvo nuspręsta uždaryti visai neseniai, byloja tas faktas, jog Intel TV priedėlis turėjo būti demonstruojamas laikinose Intel parduotuvėse, kurias kompanija atidaro kalėdinių išpardavimų laikotarpiu. Kadangi Intel vis tiek sumokėjo už visą erdvę, dabar ji pavirs produktų demonstracinėmis salėmis (tik šį kartą be užuominų apie TV).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos