iPad mini Retina ekranas spalvas atvaizduoja prasčiau, nei iPad Air


Kompanijos Apple planšetinis kompiuteris iPad Air jau kuris laikas yra prekyboje, taigi jis išstudijuotas pakankamai gerai. iPad mini su Retina ekranu debiutavo sąlyginai neseniai, tad teminiai portalai iš karto ėmė jį studijuoti. Ir pasirodo, kompaktiškame iPad randama visko (ir nebūtinai tai yra tik pozityvūs dalykai). Savo šaukštą deguto į Apple medaus statinę įdrėbė puslapio AnandTech žurnalistai.

Žurnalistai atkreipė dėmesį į tokį svarbų aspektą, kaip iPad mini Retina ekrano spalvų atvaizdavimas. Kaip puikiai žinome, 7,85“ įstrižainės ekrano raiška sudaro 2048 х 1536 taškų. Šiuo atžvilgiu antros kartos iPad mini nenusileidžia savo didesniam „broliui“ iPad Air, tuo tarpu pagal tokį rodiklį, kaip taškų tankis viename colyje, netgi lenkia. Ar tai reiškia, kad iPad mini Retina ekranas niekuo nenusileidžia iPad Air (o galbūt net jį lenkia)?

ipad-mini-retina-screen-vs-ipad-air

Apžvalgos autoriai tvirtina, kad pagal spalvų atvaizdavimo kokybę iPad mini Retina nusileidžia iPad Air ekranui. Netgi nekreipiant dėmesio į instrumentinių matavimų rezultatus, galima tuo įsitikinti, pažvelgus plika akimi.

Iliustracijoje aukščiau geltonai apibrėžtas raudonos spalvos trikampis, kuris abiejų kartų iPad mini atrodo daug blyškesnis. Žurnalistai padarė išvadą, kad estetams ir fotografams iPad Air ekranas bus patrauklesnis. Aišku, lyginant abiejų kartu iPad mini, modelis su Retina ekranu yra vienareikšmiškai geresnis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos