iPad mini Retina rastas dar vienas ekrano defektas


Problemos su iPad mini skirtų Retina ekranų gamyba tokios didelės, jog Apple susidurs su komplektuojančių dalių deficitu, taigi ir vartotojai jau didžiulį iPad mini Retina trūkumą. Blogai tai, kad brokas matomas ir galutinėje produkcijoje. Vartotojams tai tampa nemaloniu dirgikliu, o kartu tai kenkia Apple įvaizdžiui.

apple-new-ipad-mini-with-retina-display

Pavyzdžiui, neseniai tapo žinoma, kad „negyvų“ taškų pasirodymo dažnumas naujuose iPad mini Retina viršija bet kokias leidžiamas ribas. Žinoma, pamatyti tokius taškus, kai taškų kvadratiniame colyje tankis siekia 326 ppi – darbas sudėtingas. Tačiau pasiekus atitinkamą „negyvų“ taškų rodiklį, planšetinį kompiuterį jau galima nešti į garantinio aptarnavimo skyrių.

Nauja nelaimė, kurią aptiko programinės įrangos Instapaper kūrėjas Marco Arment – tai taip vadinama „vaiduoklio“ problema, kai seno vaizdo ekrane likučiai (artefaktai) išlieka naujame vaizde. Nuotraukoje puikiai matoma, kai persijungiant į visiškai pilką ekraną iš juodai baltos šachmatų lentos atvaizdo, matomi gęstančių kvadratėlių liekanos.

Po kelių minučių artefaktai dingsta, taigi tai nėra jau tokia didelė problema, kaip išdegę taškai. Eilė vartotojų, kurie pasinaudojo testine programa, taip pat pastebėjo šį defektą, nors kiti iPad mini savininkai jo nepastebėjo.

image-retention-ipad-mini-retina

Panaši problema buvo stebima ir su nešiojamais kompiuteriais MacBook Pro, gavusių pirmąsias Retina klasės ekranų partijas. Tuomet Apple iš karto keisdavo defektinius egzempliorius kaip garantinius. Galima spėti, kad su iPad mini Retina kartosis ta pati istorija.

Šiuo metu nelabai aiškus problemos mastas, o taip pat nežinoma, kieno produkcija pasižymi tokiu defektu: korėjiečių LG ar japonų Sharp. Būtent jos gamina iPad mini skirtus Retina ekranus. Kaip ten bebūtų, tai nepadės likviduoti antros kartos iPad mini deficito.

3 komentarai (-ų)

  1. Kostas parašė:

    vel ant to pacio greblio lipa 🙂 atmintis pas apple userius visiskai trumpa

  2. Petras parašė:

    Tai jie ir perka kad paziuret ar is tikruju jie defektuoti 😀

  3. robertas parašė:

    Apple fanams jau taip uzkniso kokybe, kad dabar prikolas broka pirkti 🙂


Kitos kategorijos naujienos