iPad mini su Retina ekranu jau galima užsisakyti


Praėjusį mėnesį kompanija Apple pristatė du naujus planšetinius kompiuterius su 64 bitų procesoriumi A7. Didesnis modelis – iPad Air su 9,7“ ekranu – prekyboje pasirodė beveik iš karto po anonso, tuo tarpu iPad mini Retina debiutas atidėtas iki lapkričio mėnesio. Iš karto pasirodė gandai, kad Apple partneriams neužtenka reikiamo kiekio ekranų.

Vis tik šiuo metu firminėje Apple el. parduotuvėje jau galima užsakyti 7,9“ ekraną turintį antros kartos iPad mini. Bazinės versijos su 16 GB kaupikliu ir Wi-Fi kaina sudaro $399. Pristatyti planšetinį kompiuterį žada per 1-3 dienas. Tiek pat laiko tektų laukti ir versijos su 32 GB kaupikliu. 64 GB ir 128 GB versijų tektų laukti ilgiau – 5-10 dienų. Įdomu tai, kad brangesni ir talpesni modeliai yra daug retesni, nei pigesnės iPad mini Retina versijos.

ipad-mini-retina-prices

Planšetinio kompiuterio versijos su 4G LTE modemu, kurie kol kas nesiūlomi vienai didžiausių pasaulio rinkų – Kinijai, šuo metu taip pat yra deficitinė prekė: jų laukti teks 5-10 dienų. Esant tokiems pristatymo terminams, iPad mini Retina vis dar suspėja tapti kalėdinių išpardavimų preke. Situaciją dėl šių planšetinių kompiuterių prieinamumo teks sekti nuolat, kadangi nepanašu, jog Apple naujasis produktas pasiektų iš karto visus norinčius.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos