iPhone kompanijai Apple jau seniai tapo svarbiausiu produktu


Kuriam laikui nutilę „patentiniai karai“ vėl atgijo, kadangi šį mėnesį Apple pareiškė esą pasiruošusi teisme reikalauti iš Samsung $380 mln. kompensacijos už patentų, susijusių su iPhone, pažeidimą. Savo ruožtu, kompanija Samsung kol kas pasiruošusi išmokėti tik $52 mln., todėl teisminis procesas, panašu, dar ilgai nesibaigs.

phil-schiller-iphone

Apple marketingo padalinio direktorius Phil Schiller (The Verge nuotrauka)

Puslapis CNet praneša, kad Apple marketingo vadovo Phil Schiller pasirodymai teisme jau seniai tapo naujos informacijos šaltiniu. Šį kartą buvo kalbėta apie tą laikotarpį, kai iPhone dar tik pasirodė rinkoje.

Phil Schiller teigimu, daugelis iš Apple jau tuomet suprato, kad iPhone taps bene svarbiausiu kompanijos ateities faktoriumi. Išmanusis telefonas turėjo lemti arba neįtikėtiną sėkmę, arba visišką fiasko. Jei iPhone kūrimo pradžioje prie projekto darbavosi vos 100 žmonių, tai šiandien beveik kiekvienas Apple specialistas susijęs su šia veiklos kryptimi. iPhone pavyko tapti svarbiausiu Apple produktu.

Reikia pažymėti, kad šis faktas gali būti patvirtintas ir finansinėmis ataskaitomis – dabar iš iPhone pardavimų Apple gauna ne mažiau kaip pusę savo pajamų.

Iš kitų Phil Schiller prisipažinimų galima pažymėti tai, kad planšetinio kompiuterio iPad kūrimas prasidėjo netgi anksčiau nei buvo pradėta dirbti prie pirmos kartos iPhone. Tiesa, rinkos situacija buvo tokia, kad naudingesnis buvo būtent išmaniojo telefono, o ne planšetės debiutas.

3 komentarai (-ų)

  1. Koks skirtumas tas vardas parašė:

    Ot tai naujiena. Tai senai aišku jau. Pažiūrekite kur jie eina su visais likusiais produktais ir jų developinimu… Jiems jau senau laikas persivadinti i „Apple mobile inc.“, kam tas vargas su tais visokiais iMacais, macPro, ir macbookais, del akiu padarysim grazius plonus, su retinom, visai nusispjaut, kad jie nebeardomi ir net nebetaisomi. Net jei suges 3,5 ausines lizdas – turesi keisti visa motininę, who cares… Baigesi batarkės resursas- pirk nauja kompą! Gerai, kad Apple negamina pvz automobilių- butu labai stilingi ir grazus, bet kai sudiltu stabdziu kaladeles, ar numirtu akumas, reiketu pirkti nauja! Išsigimė Apple. O gaila, šauni kompanija buvo.


Kitos kategorijos naujienos